Smart Home
Temmuz 30, 2020

Akıllı Eviniz İçin En İyi Cihazlar

ile adminAkıllı ev

Etrafta çok sayıda gelişmiş elektronik sayesinde, evde rahat bir atmosfer yaratmak ve taze pişmiş yiyeceklerin tadını çıkarmak için parmağınızı kaldırmanız gerekmez. Hangi kenar kesme hilelerinin evinizde gece gündüz fark yaratabileceğini öğrenin.

Akıllı Ev Teknolojisi Nedir?

Evinizi “parlak” hale getirmeye çalışırken, hangi popüler ve makul çerçeveleri gerçekleştirmeniz gerektiğini düşünün:

  • Klima Ünitesi: İçlerindeki ısınma ve eleme, içindeki bireylerin yakınlığı / katılımsızlığı, iklim koşulları göz önüne alınarak değiştirilir.
  • Aydınlatma: Parlak bir çerçeve, bireylerin yakınlığı veya katılımsızlığı ile belirtildiği gibi ışığı öldürür. Işık seviyesini, doğal ışığın durumuna bağlı olarak değiştirir. İş, dinlenme, dinlenme, ziyaretçi alma gibi belirli koşullara bağlı olarak yaşamaya açık bir durum için farklı durumlar yürütmenize izin verir.
  • Emniyet Üniteleri: Onaylanmamış girişlerden kalkan kalkanlar, yangın, sel, gaz sızıntıları.
  • Sistemleri Enerji verimliliği: İlişkili kontrolleri yapar, yüke bağlı yükleri taşır.

Benzer şekilde, böyle bir çerçevenin üç temel bileşeni vardır: kontrolörler, sensör kartları ve aktüatörler.

4 Popüler Akıllı Hile

  1. SkyCam RG-C1S

SkyCam RG-C1S

Video gözlemi için bu çelişki, REDMOND içerideki, ülke içindeki, otoparktaki veya bu eşyalardan kilometrelerce uzakta olan herhangi bir yeri kontrol etmek. SkyCam bir video bakıcısına bile dönüşebilir. Pakette incelikle güç yoktur, bu nedenle USB bağlantısı mevcut bir ev birimi veya uygun PC bağlantı noktasıyla ilişkilendirilmelidir. SkyCam'i ilişkilendirmek için, sistemin adı ve gizli anahtarı gibi bir Wi-Fi anahtarına ihtiyacınız olacaktır.

Ortakların büyük çoğunluğu temel olarak bir bellek kartındaki görüntüyü yakalayıp daha sonra olağanüstü bir ekrana iletirken, SkyCam resmi aşamalı olarak cep telefonuna taşır. Doğal amplifikatör olup biteni duymayı mümkün kılar. Kızılötesi kanal, 5,5 m menzilde belirsiz bir resim çekmenizi sağlar.

  1. Ninja Küre

Ninja Küre

Bu mekanizmanın yardımıyla, mikro iklim ayarları yönlendirilir: aydınlanma, nem, sıcaklık. Gadget, evdeki durumu taramanıza izin veren olağanüstü bir sinyal ızgarası ile donatılmıştır. Gadget, Wi-Fi veya Bluetooth ile ilişkilendirilen LED ekran özelliğine sahiptir. Gadget, açık bırakılan cihazları anlatıyor (alarmlar müşterinin cep telefonuna gönderiliyor). Akıllı telefonunuzu kullanarak hızlı bir şekilde kapatabilir veya uzaktan açabilirsiniz.

Küre aşağıdaki siparişleri yerine getirmek üzere değiştirilebilir:

Alternatif olarak, diğer termostatları da kontrol edebilirsiniz buraya.

  1. Philips Hue Ampul

Philips Hue Ampul

Bu ışıklar İnternet bağlantısını destekler, bir akıllı telefon veya tablet üzerinden çalıştırılabilir. Bu araçlar aracılığıyla, kullanıcı aydınlatma modunu ve terimini değiştirebilir, gölgeleme iklimi ayarlayabilir. Çerçeve, çok yönlü mobil uygulamalar aracılığıyla kontrol edilebilir.

Ampul az miktarda güç gerektirdiği için düşük maliyetlidir. Bu “keskin” ışığı kullanarak, gölgeleme planları yaparlar, bir saat için yöntemlerle aydınlatmayı açarlar, ışığı bir durum uyarı aracı olarak veya bir sabah zamanlayıcısı olarak kullanırlar.

  1. Smartmi DC Inverter Klima

Smartmi DC Inverter Klima

Smartmi Air uygulamasını kullanarak bu cebri hava sistemini ince ayar yapabilirsiniz. Sıcaklık 0,1 hassasiyetle düzenlenir ve analizleri görüntüler, genel mikro iklimi tarar ve güç kullanımını izler. Gadget'ın kapasitesi 1,5 litredir ve fazla elektrik tüketmez – bu düşük maliyetli bir seçenektir. 60 dakika içinde 700 m3 Daireler için fazlasıyla yeterli olan hava.

Yapı, Hitachi üfleyici, yetkin ve sakin NIDEC DC motor, fan motoru (çapraz akış) ve Panasonic hub fan motorunu içerir. Uzaktan kumanda panosu da ünitede bulunur. Gadget'ta gölgeleme işaretçileri olan bir vitrin ve bir Wi-Fi modülü var. İnverter klima cihazının gürültü üretimi düşüktür (21 dB).


Yayın Görüntüleme:
98