Curb Appeal
Temmuz 31, 2020

İlk İzlenimler: Kiralık Mülklerinizde Kaldırım İtirazını Artırmak

ile adminİtirazın Kaldırılması

Gayrimenkul sektörüne girdiğinizde ve kiralık mülkler satın almaya başladığınız anda, bu mülkleri kiraladığınızda hemen ev sahibi olursunuz. Ev sahibi olmak da oldukça büyük bir sorumluluk. Sadece potansiyel kiracılarınızı taramakla kalmaz, aynı zamanda mülkü kiralamaya hazır hale getirmeniz de gerekir.

Mülkünüzü kiralamaya hazır hale getirme süreci, bir dizi farklı şeyi kapsar, ancak yapmanız gereken ilk şeylerden biri, kiralayabilmeniz için mülkünüzle ilgilenen kişileri elde etmektir.

Bunu nasıl yapıyorsun?

Mülkünüzün cazibesini artırarak.

Alıcının bir evin ilk izlenimini oluşturmasının 7-10 saniye sürdüğünü biliyor muydunuz? Livabl.com'a göreev satın almanın (hatta kiralamanın) arkasındaki psikoloji, insanların duygulara dayalı olarak satın almaları ve daha sonra mantıkla duygularını haklı çıkarmaya çalışmaları gerçeğinde yatmaktadır.

Bununla birlikte, potansiyel kiracıların, bir kira sözleşmesi veya başka herhangi bir evrak işi imzalamayı düşünmeden önce mülkünüzle bir bağlantı hissetmesi gerekecek.

Böylece, evinizin dış görünüşünü çekici hale getirmenin, evinizin iç mekanlarını da çekici hale getirmesi kadar önemli olduğunu göstermek için gidiyoruz … Evin dış kısmında, evin iç mekanlarına seyahat edecek bağlantıyı hissetmeleri gerekir. .

Çok sayıda kiralık mülk sahibi potansiyel kiracıları çekmek için açık evlere ev sahipliği yapacak, ancak mülklerinin dışlarının dikkat çekici olmasını sağlamak için zaman ayırdıkları güvenli bir bahis.

Evinizin dışını canlandırma sürecindeyken, bir müteahhit tutmanız gerekenden daha fazla şey olacak, ancak yine de kendi başınıza da yapabileceğiniz şeyler olacak. Çim bakımı hizmetlerini işe alırken tutulması gereken en büyük şey, sahip olduklarından emin olmaktır. çim bakım sigortası onları bahçenizde gevşetmeden önce kapatınız.

Bunu kendiniz yaparsanız, diğer sigorta türlerine ihtiyaç vardır. Diyelim ki, o gün daha sonra açık bir ev için dış cepheyi hazırlıyorsunuz, ancak mala bırakarak ve üzerine kiracı atma ve düşme, ciddi şekilde yaralama hatası yapın. Bu potansiyel kiracı, bir kaza olmasına rağmen bu aracı kaldırmayı unutmamanız nedeniyle yasal işlem yapmak ve sizi dava etmek isteyebilir.

Buradaki nokta, kiralık mülkünüzü hazırlama sürecinizin tamamı boyunca her açıdan korunmanızı sağlamaktır. Ama özellikle mülkün dış cephelerinde çalışırken dikkatli olmak istiyorsunuz… Bu, mülkünüzün potansiyel bir kiracı ile ilk karşılaşmasıdır!

Bununla birlikte, ister dışarıda çalışmayı isterse bir yüklenici kiralamayı seçerseniz, potansiyel kiracıları çekeceğinizden emin olan kiralık mülkünüzün dışını geliştirmenin en iyi yollarından bazıları burada!

Kiralık Mülkünüzün Kaldırım İtirazını Artırmanın En İyi Yolları

Ön Kapınıza Bir Renk Açın

Ön kapı

Kiralamanız yorgun veya düz göründüğünde, her zaman dış cephe kaplaması sökmek zorunda kalmazsınız … Bazen, evinizin ihtiyaç duyduğu “beni al”, kapıyı canlandırmak için ön kapınızda yeni bir boya tabakasıdır! Her zaman kapınızın olduğu aynı rengi seçebilir ve boyayı yenileyebilirsiniz, ancak iyi kiracıların dikkatini çekmeye çalışıyorsanız, ön kapınızı parlak bir renkle patlatmak istersiniz.

Evinizin dış kısmı kırmızı tuğla ise, parlak sarı veya turkuaz gibi yüksek renkler istersiniz. Evinizde beyaz kaplama varsa, koyu veya nötr renkler iyi çalışır. Evinizde hangisinin en iyi olduğunu görmek için renklerle oynamanız yeterlidir.

Çim tedavi

Gür Yeşil Çim

Potansiyel kiracıların bir mülk hakkında fark ettikleri en büyük şeylerden biri çimdir. Sadece ne kadar güzel olduğunu görmek için değil, aynı zamanda yemyeşil bir yeşil çimi korumak için ne yapması gerektiği hakkında bir fikir edinmek için de bakıyorlar. Çimin ne kadar iş gerektireceği perspektifinden bakıyorlar.

Bazı insanlar çok yoğun programlara sahiptir ve sıkıcı bir çimleri koruyamazlar, bu nedenle geliştirmelerinizi yaparken çimlerinizin şık görünmesini sağlayın, ancak "iş" gibi görünmesini sağlamak için çok fazla özellik eklemek istemezsiniz. Örneğin, ön bahçeye bir Coy göleti veya bir çeşme eklemek iyi bir fikir olmayabilir … Ekstra iş olarak ortaya çıkabilir ve potansiyel kiracıları uzaklaştırabilir.

Posta Kutunuza Yeni Bir Görünüm Verin

Posta kutusu

Bunu fark etmeyebilirsiniz, ancak posta kutunuz evinizin bir yansımasıdır, bu nedenle eviniz güzel görünüyorsa, posta kutunuzun da o kadar güzel görünmesi gerekir. Bazen posta kutunuzu güncellemek, üzerine bir kat boya tokatlamak ve üzerine parlak yeni adres numaraları eklemek anlamına gelebilir! Ana şey, posta kutunuzun modası geçmiş ve paslanmadığından emin olmaktır. Ön kapınızı çizerseniz, posta kutunuzu her zaman aynı renkten renk koordinatına boyayabilirsiniz!


Yayın Görüntüleme:
11