Stüdyo Dairem Nasıl Daha Büyük Hissedilir
Temmuz 31, 2020

Stüdyo Dairem Nasıl Daha Büyük Hissedilir

ile adminApartman birimleri genellikle özel bir evin içerdiği alana sahip değildir. Bir stüdyo daire kiralamak her kareyi daha değerli hale getirecektir. Daha sonraki kiralama türlerinde, çalışmak için çok fazla alanınız olur. Neyse ki stüdyolarda banyo var! Ancak yeni ikametgahınız yatak, masa ve kanepeler gibi tüm eşyalarınızı barındırmalıdır.

Herhangi bir apartmanın kiracısının kendi alanlarında daha fazla alan yaratmak için kullanabileceği bir numara hileyi bir araya getirdik.

Tam bir stüdyo daire nedir

Stüdyo Daire

Bir stüdyo aynı zamanda en küçük konutun verimliliği olarak da bilinir. bir apartman kompleksi. Bir oda ve bitişik bir banyo içermektedir. Herkesin bir stüdyo daire kiralamak istemesinin sadece iki nedeni vardır.

  1. Genellikle tüm topluluktaki en ucuz konuttur. Birçok kiracı sıkı bir bütçeye sahiptir ve bu tasarıyı artırır.
  2. Yalnız yaşayan, fazla bir şeyleri olmayan ve bir sürü misafir ağırlaması muhtemel olmayan insanlar için.

Bu, iki kişinin birlikte yaşayamayacağı anlamına gelmez. Sonuçta, yurt odalarında üniversite öğrencileri genellikle birlikte bir stüdyo işgal ederler. Kiracılar yüksek katlı ve çatı katındaki apartman dairelerinde stüdyolarla karşılaşabilirler.

Karmaşık Bir Duvar Raf Sistemi Kullanın

Duvar Raf Sistemi

Eşyalarımızın çoğu yerde yer kaplıyor. Tüm eşyalarınızı düşünün ve yer kaplaması gereken şeyleri unutmayın.

Masalar, sandalyeler ve yatağınız yerde yer kaplamalıdır. Yapılmayan her şey için, onu değiştirmeyi veya duvara yerleştirmeyi düşünebiliriz.

Bu duvar depolama rafını inceleyin. Bu doğrudan duvara yerleştirilebilir veya kapının üzerine monte edilebilir. Etrafında dolaşmak istemediğiniz küçük eşyaları düzenlemek için mükemmeldir.

Birçoğumuz birkaç ayakkabı setimiz var. Onları değerli gayrimenkul alacak dolaba yapıştırmak yerine, ucuz bir ayakkabı organizatörü alabiliriz. Bu, kapının üst kısmına tutturulmuş bir dizi kancaya sahiptir. Ayakkabılarınızı her cep alanına kolayca yerleştirebilirsiniz!

Çok Amaçlı Hizmet Veren Mobilya

Çok Amaçlı Hizmet Veren Mobilya

Hiç şüphe yok ki mobilya en fazla yer kaplıyor. Yatağa, masaya, masaya, kanepeye ve kanepeye mi ihtiyacınız var?

Ya gece boyunca yatak olarak hizmet verebilecek bir mobilya parçası vardı ve ek iş yapmak için gerektiğinde bir masaya değiştirebilirsiniz.

Bir masa ile bu süper serin çatı katı yatak bunu yapabilir. Sadece normal boyutlu bir yatağı barındırmakla kalmaz, aynı zamanda çalışma alanınız olarak da hizmet eder.

Belki de üniversitede bir öğrencisiniz. Bu mükemmel bir uyum olurdu.

Yatağa Dönüşen Kanepe

Yatağa Dönüşen Kanepe

Bir masaya sahip bir yatak yerine, yatağa dönüşebilen rahat bir kanepeye ne dersiniz. Geceleri bu uyku alanınız olarak hizmet edecektir.

Misafirlere veya ailenize karar vermeniz durumunda, onu bir kanepeye dönüştürebilirsiniz. Misafirleriniz, eserinin bu ikili amaca hizmet ettiğini bile bilemezdi.

Bu harika bir yer tasarrufu.

Oda bölücü

Oda bölücü

Tek yatak odalı bir dairenin aynı görünümünü ve hissini isteyenler için, uygun bir çözüm var. Bir raf bölmeli bu uzun pencere bölmesi reklamı yapılır.

Kiracılar bunu bir odanın ortasında, aralıkları ayırmak veya ek gizlilik oluşturmak için ayarlayabilir. Uyku alanınızı çalışma alanınızdan ayırmak için bunu kullanmayı düşünün. Süper hafif. Böylece sizin için en anlamlı olan istenen efekti oluşturmak için hareket ettirebilirsiniz.

Sonuç olarak

  • Bir stüdyo dairede sadece bir oda bulunmaktadır. Birçok kiracı fiyata atlar, ancak kısa süre sonra bunun küçük olduğunu fark eder. Hazır olun.
  • Bir stüdyo topluluktaki en küçük birim olduğundan, yanınızda çok fazla şey getiremezsiniz. Kare çekimler premium olacak. Dışarıdaki minimalistler için bu sizin için mükemmel olabilir.
  • Stüdyonuzu nasıl hazırlamak ve düzenlemek istediğinizi düşünün. Birkaç mobilya çok amaçlıdır. Bu size yerden tasarruf sağlar.

Yeriniz olmayan küçük şeyleri düşünün. Bunları çöp kutularına veya saklama kaplarına koymayı düşünün.


Yayın Görüntüleme:
13