Man Cave
Temmuz 31, 2020

Yedek Odaya Sahip Olmak İçin En İyi İpuçları

ile adminBoş bir odaya sahip olacak kadar şanslıysanız, en iyi şekilde yararlanmalısınız. Ancak, odanın ne için kullanılacağı ve her zaman kullanılmayabilecek bir odaya para harcamaya değer olup olmadığı konusunda şaşkın hissedebilirsiniz, bu nedenle boş odanızın sizin için bir oda olduğundan emin olmak önemlidir. ve ailen buna alışacak.

Ev ofisi

Ev ofisi

Bir ev ofisi, evden çalışmak isteyen profesyonel bir kişi iseniz, harika bir fikirdir. Ancak, doğru mobilyalara sahip olmanız çok önemlidir; lüks bir deri sandalye çalışırken size konfor getirecektir. Ayrıca, rahatlatıcı, stressiz bir ortam yaratmak için doğru renk tonlarının uygulanması gerekir. Chesterfield Süitleri hem iş rahatlığı hem de rahatlama fırsatı sunar.

Blues, yeşillik veya pastel tonların serin tonları gibi renkler, motive edici bir çalışma ortamı yaratmaya yardımcı olacak ve üretkenliği artıracaktır. Alanı optimize etmek için, organize bir odayı muhafaza edebilmek için depolama seçimi önemlidir. Açık raflar idealdir, ancak “eşyalarınızın” sergileneceğini aklınızda bulundurun, bu nedenle karışıklığa yatkınsanız sepetler iyi bir alternatiftir. Bir depolama osmanlısı, birden fazla amaca hizmet edebileceği için uygulamak iyi bir fikir olacaktır. Evinizde yer olmaması nedeniyle yatakları veya diğer eşyaları boş odanızda depoladıysanız, osmanlıların bir tarafında evrakları ve diğerlerinde ek eşyaları saklayabilirsiniz.

Misafir odası

Misafir odası

Boş odanızın işlevine ne karar verirseniz verin, oturmayı birleştirmek her zaman iyi bir fikirdir. Chesterfield Süitleri Chesterfield Sofa şirketinden herhangi bir odaya, özellikle de odalarını çok işlevli hale getiren ve yedek odanızın kullanımını artıran, çekyatlarından biri için harika bir ek olacaktır.

Misafir odasından en iyi şekilde yararlanmak için, düzenli ziyaretçileriniz varsa, sadece boş odanızı yalnızca misafir odası olarak kullanmanız önerilir. Aksi takdirde, bir çekyat, misafirleriniz için bir yatak haline gelmek için katlanabilirken, odayı birden fazla alan, örneğin bir hobi odası için kullanabilmek için başka bir amaca hizmet edebilir. Konukların akşam geri çekilmeleri için hoş bir alan olan bir oda yaratmak için, açık tonlu renkler, serin tonların rahatlatıcı doğası nedeniyle iyi çalışır. Bununla birlikte, daha cesur olmaktan hoşlanıyorsanız, bir misafir odası denemek için ideal odadır. duvarları cesur bir renkle boyamak veya özellikle boş odanızın birden fazla amaç için kullanılmasını istiyorsanız desenli bir duvar kağıdı kullanın.

Home Spor Salonu

Home Spor Salonu

Düzenli egzersiz yapmak isterseniz, boş odanızı bir ev spor salonuna dönüştürebilir ve spor salonu üyeliğinden tasarruf etmenizi sağlar. Bu, egzersiz yapmanız için rahat bir alan sağlarken günlük antrenmanınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır. En sevdiğiniz egzersiz ekipmanınız için hantal olmaları için yeterli alan olduğundan emin olmak için boş oda alanınızı ölçtüğünüzden emin olun. Bir egzersiz odasındaki renk şeması ruh halinizi etkiler. Motive olmak istiyorsanız, turuncu renkleri kullanın, ancak daha fazla yoga veya Pilates'e giriyorsanız, mavi tonlar, odada kullanılan duvarların veya resimlerin ve aksanların rengi olsun, vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olur. Odayı cesaretlendirdiğinizden emin olun. Motivasyon tırnak veya en sevdiğiniz sanat eseri kullanarak egzersiz yaparken size yardımcı olacak bir dikkat dağıtıcı yardımcı olacaktır. Egzersiz odanız ne kadar fonksiyonel ve hoşsa, o kadar çok kullanırsınız!

Man Cave! (Veya Giyinme Odası)

Man Cave

Evde kimin yaşadığına bağlı olarak, neden boş odanızı eğlenceli bir odaya dönüştürmüyorsunuz? Eğer bir erkekseniz, arkadaşlarınızla ve ailenizle saatlerce dinlenerek ve eğlenerek geçirebileceğiniz bir erkek mağarasına sahip olmak isteyebilirsiniz. Ya da, hazırlanmak için ekstra alana sahip olmak isteyen biriyseniz, yedek odanızı giyinme odasına dönüştürmek güzel bir fikir olacaktır. Her iki durumda da, oda çok fazla kullanım alacak ve bu nedenle bu yeni odayı geliştirmek için para harcamaya değer.


Yayın Görüntüleme:
52