5 Tips For Flexible Home Design
Ağustos 28, 2020

Aşağıdaki İpuçları ve Püf Noktaları ile Paketleyin ve Hareket Edin

ile admin


Eve Taşınma İpuçları

Yeni dairenize ne taşıyacağınıza karar vermek çok zor olabilir. Paketlenecek yüzlerce şey vardır ve esasları gerçekten unutmak istemezsiniz. Akıllı bir yaklaşım, tüm hareketli malzemeleri toplayarak başlamak ve ardından her şey hareketli kutuların içine girene kadar sistematik olarak odadan odaya gitmektir. Bu kontrol listesi hareket etmenizi yönetilebilir ve daha az stresli hale getirecektir.

Yardımcı notlar

Eşyaları bir arada paketleyin – Her kutuyu bir dolgu katmanı ile paketleyin. Bu gazeteler, havlular, battaniyeler veya köpüklü ambalajlar olabilir. Ardından, en ağır olanı önce kutuya yerleştirin. Her kutuyu içeriğine göre etiketlemeyi unutmayın.

  • Bir kutu temel malzeme hazırlayın – Tüm tornavidaları, diş fırçalarını, çekiçleri, atıştırmalıkları, kağıt tabakları, içecekleri, diş fırçalarını ve ilaçları tek bir kutuda saklayın.
  • Kutuları ağzına kadar doldurmaktan kaçının– Kutuları ağzına kadar doldurmaktan kaçının. Bu, taşıma sırasında kırılma veya düşme olasılıklarını önemli ölçüde azaltacaktır.

Önce Hareketli Malzemeleri Toplayın

Başarılı bir hareket sağlamak için ucuz, hareketli kutular toplamanız gerekir. Çeşitli boyutları toplayın ve hepsinin iyi durumda olduğundan emin olun. Kabarcıklı ambalaj satın almayı da düşünebilirsiniz. Bu, nakliye sırasında eşyalarınızı korumada uzun bir yol kat edecektir.

Bir Dolly Kiralamayı Düşünün

Elbette, bir bebek arabası kiralamak ekstra bir masraf getirebilir. Ancak, rahatlıkla toplanmanıza ve hareket etmenize yardımcı olacaktır. Kutuları bir yerden başka bir yere taşımak yorucu olabilir ve damlalara neden olabilir. Bundan kaçınmak için, taşıma şirketinden bir araba kiralamayı düşünün. Bu hareket etmeyi daha kolay ve eğlenceli hale getirecek.

Taşıma Kontrol Listenizi Kullanın

Tüm eşyalarınızın bir envanterini çıkarın. Ve oda oda yap. Bu, değerli öğeleri iyi bir şekilde organize etmeyi ve takip etmeyi kolaylaştıracaktır. Ardından, hareketli kutular, battaniyeler, dolgu malzemeleri ve bant gibi hareketli malzemeleri toplayın. Eşyalarınızı paketlerken, işlevlerine göre birleştirmeyi deneyin. Örneğin, mutfak malzemelerini birlikte paketlemeyi düşünebilirsiniz.

Hareketli kutuları işaretlemeyi unutmayın. Bu, yeni evinizde her şeyin nereye gideceğini belirlemenizi kolaylaştıracaktır. Oda adını ve her kutunun içeriğini etiketler üzerinde belirtin.

Eşyalarınızı Hareketli Bir Kamyona Nasıl Paketlersiniz

Önce mobilya gibi en ağır eşyaları ve diğer ev aletlerini kamyona paketleyerek başlamak isteyeceksiniz. Ardından, bunları tutturucularla sabitleyin. Bunu yaptıktan sonra, hareketli kamyonu kutularla doldurmadan önce devam edin ve kalan parçaları ekleyin. Kırılgan eşyalar için, onları daha güvenli oldukları kişisel arabanıza koymak her zaman daha iyidir.

Alt çizgi

Paketleme, taşınmanın en önemli yönlerinden biridir. Öğeleri işlevlerine veya oda kullanımına göre düzenlemek, taşıma sırasında eşyalarınızı takip etmenizi kolaylaştıracaktır. Artı, yeni yerinizde paket açma sürecini basitleştirecektir. Bu ipuçları ve püf noktaları, herhangi bir zorluk yaşamadan rahatça hareket etmenize yardımcı olacaktır. Doğru hareket eden şirketi işe alın ve rahat hareket etmek için yukarıdaki kontrol listesini izleyin. Oakland'da bulunuyorsanız, Kaliforniya'dan nakliyeleri gör.


Gönderi Görüntülemeleri:
10