Trendy Bed Designs
Ağustos 29, 2020

Yatak odanız için seçebileceğiniz 7 Trendy Yatak Tasarımı

ile adminTrendy Yatak Tasarımları

Uyku, esenlik için inanılmaz derecede önemlidir. Sağlıklı beslenme ve egzersiz kadar önemlidir. Ne yazık ki, günlük yaşamlarımızda doğal uyku düzenimize müdahale eden çok şey var. Bu da sonuç olarak vücudumuza daha fazla zarar verir. Örneğin, zayıf uyku, normal vücut işlevlerini bozan uyku yoksunluğundan kaynaklanan kilo alımıyla güçlü bir şekilde bağlantılıdır.

Uyku kalitesi, kişinin yatmayı seçtiği yatağın doğrudan bir sonucudur. Yatak, işte yoğun bir günün ardından başınızı dinlendirmek için en iyi yerdir. Yatak, sadece iyi bir gece uykusunu kolaylaştıran bir eşya olarak değil, tarzımızın bir yansıması olarak kabul edilir. İdeal olarak, hayatımızın üçte birini uyuyarak geçiriyoruz, öyleyse neden bol miktarda rahatlık ve uyku için kaliteli yataklara, şiltelere ve yastıklara yatırım yapmayalım.

Bir yatak söz konusu olduğunda, genel yapıyı şekillendiren tasarımdır. Kusursuz ve güzel tasarlanmış bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız, stilinize gerçeği yansıtan ve aynı zamanda işlevsel olan yatak çerçevelerini tercih edin. Piyasada dramatik olarak seçilebilecek çeşitli yatak tasarımları vardır. yatak odanı normalden değiştir daha ayrıntılı bir alana. Aşağıda yedi en iyi yatak tasarımları hangisi yatak odası için düşünülebilir;

  1. PLATFORM YATAK

Platform yataklar, bir kişinin yatak odasında bulunabilecek en iyi yataklardan biridir. Bu yatak, yatağınızı yerleştirmek için sıra halinde ahşap bir taban ile diğerlerinden daha alçaktır. Bu, sırt ve bacaklar için esnek destek sunmanın yanı sıra yatağın kendisi için havalandırma sağlar.

  1. PANEL YATAK

Panel yatak tasarımı, çoğu evde bulunabilen tipik yatağınızdır. Ahşap panellerden yapılmış bir ayak tahtasına bağlanan bir başlıktan oluşur. Paneller, yatağınızı geniş bir konfor için yerleştirmek ve rahat bir şekilde esnemek için yükseltilmiş oluklarla çerçevelenmiştir.

  1. MURPHY YATAK

Popüler olarak duvar yatakları olarak bilinen duvar yatakları, minimalist yaşam tarzını yaşamak isteyen kişiler için en iyisidir. Bu yataklar, benzersiz ve şık bir şekilde yerden tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yatak, uyandıktan sonra kolaylıkla dolaba yerleştirilebilecek menteşe çerçeveleri ile duvara tutturulmuştur.

  1. AYARLANABİLİR YATAK

Ayarlanabilir yataklar, yatağın başını ve ayağını kaldırmaktan yatağı farklı pozisyonlara getirmeye yardımcı olan motorlu tabanlara sahiptir. Evde uzaktan çalışıyorsanız, bu sizin için en iyi yataktır. Ayarlanabilir yataklar, tatilcilerin yatakta TV seyretmesine veya iyi bir kitabı yakalamasına izin verecek şekilde yatak yapabildikleri tatil evleri için de harikadır.

  1. TEKERLEKLİ YATAK

Geniş bir aileye sahip her evde tekerlekli bir yatak bulunmalıdır. Mümkün olduğunca az yer kaplarken, aynı anda üç kişiden fazlasını ağırlayabilen tek yataktır. Tekerlekli yatak, kullanımda olmadıklarında altında saklanabilen, altında başka birkaç yatak bulunan yüksek başlıklı tek kişilik bir yataktır ve bu sayede çok fazla yer tasarrufu sağlar.

  1. AFİŞ YATAĞI

Karyolanın her köşesine dört dikey rampa ile bir sayvanlı yatak yapılmıştır. Bu tür bir yatak, bir yatak odasına benzersiz bir çekicilik katar. Geleneksel olarak, bu yataklar meşe olan ve bol süslemeyle tasarlanmış en iyi ağaç türünden yapılmıştır. Günümüzde bu yataklar, rüya gibi bir kral yataktan romantik bir kraliçe yatağa kadar farklı tasarımlara kolayca özelleştirilebilir.

  1. CONVERTIBLE KOLTUK

Döndürülebilir bir kanepe veya yataklı kanepe, bazen basitçe bir kanepe koltuk minderi ve yatak olan düz bir yüzey oluşturmak için zahmetsizce geri itilebilen bir sırt yastığı olarak adlandırılabildiğinden. Cabrio kanepeler normal yatağınızdan biraz daha serttir, ancak uzanmak için en iyisidir. Daha küçük alanlara sahip yatak odaları için harikadır ve daha fazla insanı ağırlayabilir.


Gönderi Görüntülemeleri:
17