My Decorative
Ekim 15, 2020

Dairenizin Küçük Mutfağının Sizin İçin Çalışmasını Nasıl Sağlarsınız

ile admin

Hamak

İnsanlara evlerinin veya apartmanlarının hangi alanının daha belirgin olmasını istediklerini sorduğunuzda, yanıt olarak "mutfak" ın ortaya çıkması oldukça yaygındır. Büyük bir mutfakta bile insanlar hala daha fazla alan isteme eğilimindedir; asla yeterli gibi görünmüyor. Peki, yaşadığınız dairede küçük bir mutfak varsa ne olur? Duvarları yıkıp alanı genişletemezsiniz, o halde sahip olduğunuz alanla en iyi nasıl başa çıkabilirsiniz?

Burada, küçük mutfağınızda çalışmanızı ve muhtemelen onu nasıl takdir edeceğinizi öğrenmenizi mümkün kılmak için kullanabileceğiniz bazı ipuçlarına bakacağız.

Çeşitli Kaynaklardan İlham ve Fikirler Bulun

Hamak

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey biraz ilham, fikir ve yaratıcılık uyandırmaktır. Bunu yapmanın harika bir yolu, çevrimiçi bakmak, ev tasarımı ve dekor dergilerini çevirmek ve hatta bazı özelleştirilmiş inşaatçılar ve müteahhitlerin ne yaptığına bakmaktır. Bunlar, en son trendleri öğrenmenin ve küçük alanlarla başa çıkma konusunda fikir edinmenin benzersiz yollarıdır.

Annas Geliştirme ve Bina, bir özel ev üreticisi, müşterilerine ev tadilatı ve ek hizmetleri sunmaya alışkındır. Fotoğraf galerisine göz atmak, size bir mutfağın neleri içermesi gerektiği, akışın nasıl ayarlanması gerektiği ve ne tür bir tarzın size hitap ettiği konusunda bir fikir vermeye başlar. Hoşunuza giden bir şey görürseniz, daha fazla bilgi için onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Dağınıklığı Temizle

Bir sonraki adım, tüm gereksiz dağınıklık mutfakta. Bu adım tek başına fazladan boşluk görünümü verebilir. Bu özellikle tezgah alanı için geçerlidir, küçük mutfakların eksik olma eğiliminde olduğu bir şeydir. Kullanmadığınız veya alanı boşaltmak için ihtiyaç duymadığınız birkaç tezgah üstü küçük aletten ve aletten kurtulmanız gerekebilir.

Dikey Depolamayı Kullan

Hamak

Ayrıca depolama seçeneklerinizi yeniden düşünmek de iyi bir fikirdir. Elbette, dolaplar ve çekmeceler harika, ancak tek seçenek bunlar değil. Dikey depolama alanı, bir mutfakta son derece yararlı olabilir. Bu, duvara asılan rafları, duvara sabitlenmiş bir depolama sistemini ve diğer dikey seçenekleri içerebilir.

Mobilyalarınızı Küçültün

Bazen mekanda sahip olduğunuz mobilyalar onu olduğundan daha sıkı ve küçük hissettirebilir. Şık ve ince çizgili apartman dostu mobilyalar satın aldığınızdan emin olmak istersiniz. Küçük bir bistro seti veya hatta tezgahta tabureler gibi bir şey, küçük bir mutfak için harika bir çözüm olabilir.

Doğal Işık

Hamak

Ayrıca, daha fazla alan ve açıklık olduğunu düşünerek gözünüzü kandırabilirsiniz. doğal ışık mümkün olduğunca filtreler.

Küçük Bir Mutfağın Negatif Olması Gerekmez

Gördüğünüz gibi, küçük bir mutfağa sahip olmanın yolları vardır ve bu, dairenizle ilgili en kötü şey olmak zorunda değildir. Aslında, bu küçük ayarlamaları yaparak, yeterli alanınız olduğunu fark edebilirsiniz.

Gönderi Görüntülemeleri: 16