My Decorative
Ekim 15, 2020

Yerel Taşınma Şirketinize Sormanız Gereken 5 Temel Soru

ile admin

Yerel Taşınma Şirketinize Sormanız Gereken Temel Sorular

Taşınmaya karar vermek, bu büyük yaşam değişikliğini gerçekleştirmek için vermeniz gereken birçok kararın sadece ilkidir. Yaşamak için yeni bir yer bulmaktan doğru hareketli tarihleri ​​seçmeye kadar, "seçilecek" listeniz büyük güne yaklaştıkça uzar.

Değerli eşyalarınızı toparlamanıza ve taşımanıza yardımcı olacak yerel bir taşıyıcı seçmek belki de şimdiye kadarki en zor karardır. İnternette hızlı bir kontrol, şehrinizde yüzlerce yerel taşıma şirketi bulunduğunu gösterir, böylece işinizi sizin için kesebilirsiniz.

Taşınmanız için mümkün olan en iyi şirketi işe aldığınızdan emin olmak için, bunu bir iş görüşmesi olarak düşünün. Uygun olduklarından emin olmak için onlara bu soruları sormak isteyeceksiniz.

  1. Ne Kadardır İş Yapıyorsunuz?

Zaman, taşınan şirketler için iyi bir sınavdır. Müşterilerini umursamayan hızlı hareket edenler, ilk yıllarını geride bırakmak için mücadele edecek. Bu arada, saygın taşıma şirketleri gibi Metropolitan Movers hizmet kalitesinden dolayı uzun ömürlü bir iş yapacaktır.

Yerel taşıma şirketinizin geçmişi hakkında soru sormak, işlerinden neler bekleyebileceğiniz konusunda size çok şey anlatır. Yalnızca başarılı işletmeler onlarca yıl açık kalabilir ve en iyi hareket edenler başarılarını ödüller ve diğer övgüler açısından gösterirler.

  1. Herhangi Bir Endüstri Birliğine Ait misiniz?

Sahip oldukları bağlantılara göre bir işletme hakkında çok şey söyleyebilirsiniz, bu nedenle, taşınacak üyelerinize sahip oldukları üyelikler hakkında soru sormak isteyebilirsiniz. Sınırı geçen uzun mesafeli bir hareket planlıyorsanız, her ikisine de sahip bir şirket istersiniz. Kanada Taşımacılar Derneği (CAM) ve Amerikan Taşıma ve Depolama Derneği (AMSA) üyeliği.

Bu endüstri dernekleri, üye olmadan önce nakliyecilerin karşılaması gereken en iyi uygulamalara ve yüksek etik davranış standartlarına sahiptir.

  1. Eşyalarınızı Nasıl Koruyacaklar?

Taşıyıcıya taşınacağınız gün eşyalarınızı nasıl korumayı düşündüklerini sorun. Eşyalarınızın doğru ellerde olmasını sağlamak için kullanmayı planladıkları ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarını tanımak istiyorsunuz.

  1. Başka Hangi Hizmetleri Sağlıyorsunuz?

Bir hareket her zaman sorunsuz bir şekilde gerçekleşmez. Bazen, bir sonraki ikamet yerine taşınmadan çok önce ilk evinizden çıkmanız gerekir.

Diğer zamanlarda, ayrılmadan önce çok fazla uyarı almayacaksınız. Belki de usta bir ele ihtiyaç duyan özel ekipmanınız vardır.

Bu olağandışı durumlarda yerel şirketinizin herhangi bir göreve yardımcı olmak için devreye girebileceğini bilmek güzel. Aşağıdaki adımlarda size yardımcı olup olamayacaklarını öğrenmek için diğer hizmetleri hakkında bilgi alın:

  • Paketleme ve açma
  • Piyano hareket ediyor
  • Ekspres taşıma
  • Gereksiz eşya kaldırma
  • Depolama
  1. Kaça mal olacak?

Bütçeniz varsa, bir taşıyıcıyı veya diğerini işe alıp alamayacağınız konusunda nihai maliyet büyük rol oynayacaktır. Temsilci ile sundukları tahminler hakkında konuşun ve hizmetlerinin fiyat noktalarını tartışın.

Soru Dönemi Şimdi Başlıyor

Artık elinizde bir soru listesi ve duymak istediğiniz yanıtlar hakkında iyi bir fikriniz olduğuna göre, onlara sormaya başlamanın zamanı geldi! En iyi yanıtları veren, yüksek bir çevrimiçi derecelendirmeye sahip olan ve emin ellerde olduğunuzu hissettiren yerel şirketi seçin.

Gönderi Görüntülemeleri: 13