My Decorative
Ekim 16, 2020

Bütçeye Göre Yeniden Dekorasyon Rehberi

ile admin

Oturma odası dekoru

Evinizin eski şekillerde dekore edilmesini görmekten sıkıldınız mı? Bütçeye göre yeniden dekore etmek için bu harika ipuçlarıyla evinize katı bir bütçe olmadan yeni bir görünüm kazandırın. Bu ipuçlarının en iyi yanı, bunları kendi başınıza yapabilmenizdir! Böylece ev dekoratörlerini işe alarak cebinizden daha fazla harcamak zorunda kalmazsınız. Bazen en basit çözümler bile evinizi değiştirebilir, yaşam tarzınızı ve ruh halinizi etkileyebilir. Daha fazla zaman kaybetmeden, aşağıda verilen ipuçlarını değiştirerek eve geçelim:

  1. Duvarlarınızı Boyayın

Belki de duvarlarınıza yeni bir renk katmanın zamanı gelmiştir. Evinize sadece yeni bir his vermekle kalmayacak, aynı zamanda taze bir hava da verecektir. Duvarlarınıza yeni renkler eklemek, evinize biraz ferahlık katmanın ucuz bir yoludur. İster özellikli bir duvarla bir açıklama yapın, ister odalarınızı yoğun, canlı gölgelerle dekore edin veya bir çift ​​renk düzeni, göz alıcı bir öze çarpacağı kesin.

  1. Neye Sahip Olduğunuzu Değerlendirin

Odanızı yeniden değerlendirin ve her şeyi buna göre yerleştirin. Düşünmek daha büyük öğeleri taşımak daha geniş ve geniş hale getirmek için odanın dışında. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtan birkaç çekici ev dekorasyon malzemesi yerleştirin. Odada bulunan şeylerin gerçekten gerekli olup olmadığını kendinize sorun. Değilse, onları dışarı atmaktan veya herhangi bir çevrimiçi mağazada satmaktan çekinmeyin.

  1. Yeni Aydınlatmaları Tanıtın

Odanın aydınlatması da odanızın görünümünü değiştirmede işlevseldir. Lambanız için taze bir gölge satın alın. Uyumsuz masa lambalarını uyumlu, şık olanlarla değiştirebilirsiniz. Ne seçerseniz seçin, odanızın görünümünü güzelleştirecektir. Lambaları, odanızın dekorunu vurgulayacak şekilde yerleştirin. Yaptığınız her şeyin senkronize ve uyum içinde olduğundan emin olun.

  1. Minder ve Yastıklarınızı Güncelleyin

Ev alanınızı yeniden dekore etmek için yeni bir kanepe satın almanıza gerek yok. Çeşitli çevrimiçi sitelerden binlerce düşük fiyatlı yastık ve yastık alabilirsiniz. Tarzınıza, modanıza ve uygun fiyatlara uygun çeşitli minderler satın alın ve evinizi kendi tarzınıza göre dekore edin! Hangi renklerin kullanılacağından emin değilseniz, çevrimiçi olarak birkaç ev dekorasyon fikrinden geçebilirsiniz.

  1. Ayna Ekle

Evinizin görünümünü iyileştirmek için uygun fiyatlı bir başka seçenek de odanızın çeşitli yerlerine aynalar eklemektir. Odanıza canlılık katmak için bunları kullanın. Farklı ayna stillerini karıştırarak veya eşleştirerek duvarlarınıza biraz ışıltı ve ışık ekleyin. Evinizi daha zarif ve şık hale getirin. Günümüzde birçok site çevrimiçi olarak çeşitli benzersiz ev dekorasyon ürünleri satmaktadır. Onlara hızlıca bakabilirsiniz.

  1. Yeniden Süsleyin ve Yenileyin

Yeni mobilya satın almak yerine, neden onları yeniden boyayarak yeni bir görünüm vermiyorsunuz? Bunun için sadece sizin için onu döşeyebilecek bir uzman tutmanız gerekir.

  1. Windows'unuzu Güncelleyin

Fazla harcamadan bunları güncelleyin. Belki bir roma perdesi veya rulo takın. Pencerenizin harika görünmesini sağlamanın düşük çabayla yüksek etkili bir yoludur. Pencerenizin güzel görünmesini sağlayacak bir başka numara da bir cam filmi eklemektir. Odanızı güneş ışınlarının girişini engellemeden özel kılar. Bu nedenle ikili bir amaca hizmet eder ve gerektiğinde kaldırılabilir.

Son sözler

Bunlar, herkesin benimseyebileceği ev dekorasyon ipuçlarının evi. Evinizin düzenini yeniden düzenlemek, ona kolayca yeni bir dokunuş kazandırabilir. Sanatsal bir kişiliğiniz varsa, evinizin duvarlarına sanatsal çizimler veya resimler eklemekten asla çekinmeyin. Unutmayın, burası sizin evinizdir ve kendi tarzınıza göre yeniden dekore edebilirsiniz.

Gönderi Görüntülemeleri: 12