Yeni Bir Evde Paradan Tasarruf Etmenin 4 Yenilikçi Yolu
Ekim 16, 2020

Yeni Bir Evde Paradan Tasarruf Etmenin 4 Yenilikçi Yolu

ile admin

Yeni Bir Evde Paradan Tasarruf Edin

Ev taşımak inanılmaz derecede pahalı olabilir ve fiyat (stres ve güçlükle birlikte!) İnsanları gerçekten rahatsız edebilir. Bu, buna gerek olmadığını söyledi. Plan yapıyorsanız, yeni bir eve taşınırken paradan tasarruf etmenin pek çok yolu vardır.

DIY Projeleri

Demir testeresi konusunda biraz kurnaz veya becerikliyseniz, bazı eşyaları çok daha ucuza kendiniz yapabilirsiniz. Bu, yeni evinizi dekore etmek için gösterişli bir proje, alanınıza uyan bir şey yapmak için IKEA hack'leri veya yeni bir yaşam süresi vermek için ikinci el satın aldığınız bir şeyi geri dönüştürmek için yapılan bir proje olabilir. Kendin-yap projelerine dahil olmak gerçekten eğlenceli olabilir ve sonucu çok daha özel hale getirir – gerçek bir konuşma noktası.

Evdeki DIY projeleri söz konusu olduğunda dikkatli olmanız gereken bir şey, kazaya neden olabilecek kusurlu ürünlerdir. Kusurlu ürünler veya makineler nedeniyle kendinizi yaralanmış bulursanız, bununla iletişime geçtiğinizden emin olun. Bergen County, kişisel yaralanma avukatı.

İkinci El Satın Al

İkinci el satın almak banka hesabınız için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda çevre için de harikadır. İster ikinci el mağazalarında arama yapın, ister arkadaşlarınızla görüşün ya da eBay, fiyatın bir kısmına neredeyse yeni görünen gerçekten harika kaliteli parçalar elde edebilirsiniz. Bildiğiniz bazı öğeler, biraz daha fazla para biriktirdiğinizde yeni almak veya takas etmek için önceliklidir, ancak başlamak için işlevsel mobilyalara ihtiyacınız vardır.

Sağlayıcılarınız İçin Alışveriş Yapın

Kablonuzu, internetinizi, elektriğinizi vb. Kurmaya gelince, yeni eviniz için en iyi fiyatlar için alışveriş yaptığınızdan emin olmalısınız. Biraz kapsamlı araştırma yapmak ve dahil etmek biraz zaman alabilir, ancak her ay faturalarınızı biraz azaltabilirseniz, uzun vadede gerçekten artacaktır.

Takas Becerileri

Belki de erkek kardeşiniz tecrübeli bir ressam ve dekoratördür veya en iyi arkadaşınızın bir minibüsü vardır. Karşılığında onlara sunabileceğiniz bir şey varsa, ev yapımı bir yemekten gelecekte bir iyilik için bir IOU'ya kadar herhangi bir şey varsa, size yardım etmeye istekli olup olmadıklarını görebilirsiniz (arkadaşlar ve aile genellikle bunu yapmaktan mutlu olur! ). Profesyonel bir temizlikçi için ödeme yapmak veya sonunda birkaç pizza karşılığında duvarları boyamaya yardımcı oldukları arkadaşlarınızla bir resim partisi düzenlemek yerine, annenizi temizlik malzemelerine götürün. Lütfen çevrenizdeki iyi kalpli insanları ve sahip oldukları yetenek ve becerileri en iyi şekilde değerlendirin.

Bir düşünün, küçük şeylerden ne kadar çok para biriktirirseniz, sizin için gerçekten önemli olan şeyler için o kadar çok oynamak zorunda kalacaksınız – bu bir tatil, kıyafetler veya sadece ipoteğinizi ödemek olsun.

Gönderi Görüntülemeleri: 12