My Decorative
Ekim 16, 2020

Yenilikçi Çocuklarınız İçin Ağaç Ev

ile admin

Güzel Ağaç Ev

Ağaç ev kavramı kolonyal dönemden itibaren başlamıştır. İnsanlar huzur içinde yaşamak ve çalışmak için sakin ve sessiz bir yerde bir ağaç ev yaparlar. Ancak günümüzde yoğun yaşam nedeniyle insanlar ağaç evini unutmaktadır. Bir ağaç evin çocuklarınıza eğlence getirebileceğini hiç fark ettiniz mi? Ağaç evin odalarının bazı özelliklerini görelim.

  1. Hemloft Ağaç Evi

Hemloft Ağaç Evi

HemLoft Ağaç Evi benzersizdir. Daireseldir ve köprü asılıdır. Ağacın gövdesi tüm evi çevreler. Aynı zamanda bir merdiven ve bir pencereye sahiptir. Çocuğunuz burada rahatlayabilir ve doğanın Dünya ile bağını görebilir.

  1. Lüks Ağaç Ev

Lüks Ağaç Ev

İsim lüksü ima ediyor, bu yüzden bu tür bir ağaç evin modern imkanlarla donatıldığını anlayabilirsiniz. Dikdörtgen veya kare şeklindedir. Sıradan bir evden ayırt edemezsiniz. Şık tasarımı sıra dışı bir görünüm verir. Bu ağaç evini yapmak için en az iki ila üç büyük ağaca ihtiyaç vardır.

  1. Küre Ağaç Evi

Küre Ağaç Evi

Sphere Treehouse genellikle yaprak dökmeyen bir ormanda bulunur. Şekil ve boyut olarak nispeten daha küçüktür ve yalnızca bir veya iki küçük odaya sahiptir. Küçük olduğu için tek kişilik bir yatak, bir masa ve bazı temel mobilyalarınızı tutabilirsiniz. İnsanlar genellikle bu tür ağaç evlerde önemli işlerini yapmak için buraya gelirler.

  1. Kuş Yuvası Ağaç Evi

Kuş Yuvası Ağaç Evi

Adından da anlaşılacağı gibi, Birds Best ağaç evi kuşun yuvasını andırıyor. Ağaç evinin dışı ince dallar, dallar ve yıldızlarla süslüdür. İç kısım duvarlar, kapılar, ekli tuvaletler ve küçük bir balkon ile çevrilidir. Ağaç evde pek çok insan aynı anda yaşayamaz.

  1. Ofis Ağaç Evi

Ofis Ağaç Evi

Ofis ağaç evi iyi döşenmiş ve zarif bir görünüm veriyor. Genellikle kare veya dikdörtgen şeklindedir; balkonunuzun tüm doğasını görebilirsiniz. Büyüktür ve bir dizüstü bilgisayar, tablet, sandalye, kanepe gibi resmi belgelerinizi saklayabilirsiniz. Doğal güzelliğin tadını çıkarabileceğiniz tipik olarak büyük pencerelere sahiptir. Resmi işler yapmak için mükemmeldir.

  1. Bakan'ın Ağaç Evi

Bakan Ağaç Evi

Bakan'ın Ağaç Evi, ziyaretçilerin uğrak yerlerinden biridir. Bakan Horace Burgess burayı 1993 yılında inşa etti. Dünya çapında görülen en yüksek ağaç evdir ve beş katlı ve seksenden fazla odadan oluşur. Aynı zamanda bir mutfağa, tuvalete, balkona vb. Sahiptir. Arkasındaki hikaye, Bakan'ın hayalini kurduğu, Tanrı'nın kendisine devasa bir ağaç ev inşa etmesini söylediğidir, o zaman serveti asla tükenmez. Bakan zamanını boşa harcamadı ve bir ağaç ev yaptı. Bugün dünyanın farklı yerlerinden insanlar ağaç evini ziyarete geliyor. Ancak ağaç ev şu anda kapalıdır. Bu ağaç ev, küçük bir sarayı andırıyor ve dünyanın harikalarından biri olarak söylenebilir.

  1. Portekiz Yükseltilmiş Ağaç Ev Yılanı

Portekiz Yükseltilmiş Ağaç Ev Yılanı

Portekizli yüksek ağaç ev uzun bir yılan şeklindedir. Bu yüzden böyle adlandırılmıştır. Tüm modern ekipmanlarla inşa edilmiştir. Mimariler, ağaç evinin tasarımına özellikle dikkat etti. Eğlence amaçlıdır ve tüm modern ekipmanlarla tasarlanmıştır. Çocuklar burada oynayabilir ve burada vakit geçirmeyi severler. Çeşitli odalar vardır ve farklı tiplerden oluşur. Ağaç ev, doğanın kolunda yer almaktadır. Bu ağaç evde yaşayarak doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

  1. Ayna Küp Ağaç Evi

Mirror Cube Treehouse

Aynalı küp ağaç evinin özelliği alüminyum duvarlardır. Alüminyum duvarlar aynalara lezzet katıyor. Büyük ve kişi onun yüzünü görüyor. Duvarlar çağdaş bir görünüm sağlar. Yüzünüzü alüminyum duvarlarda da görebilirsiniz. İnsanlar hafta sonlarını geçirmek için buraya gelirler.

Sonuç

Treehouse, modern bir görünüm verir. Kalabalıktan uzakta bulunan ağaç evi görebiliyoruz. İnsanlar buraya ya hafta sonlarını geçirmek ya da kimsenin onları rahatsız etmeyeceği sakin ve sessiz bir yerde çalışmak için geliyorlar. Bir ev inşa ederken bir ağacın nasıl kullanıldığına dair yenilikçi fikirler edinmeleri için çocuklarınızı getirebilirsiniz.

Gönderi Görüntülemeleri: 1