My Decorative
Ekim 21, 2020

İslamabad Skymarketing Hakkında Bilgi Edinin | Süslemem

ile admin

SkyMarketing Islamabad, son 15 yılda hızla yükselen bir Emlak Şirketi. Kuruluşun profesyonel ekibi, reklam amacıyla çeşitli konut topluluklarına hizmet veriyor ve yüksek mükemmellik elde ederek birçok ünlü girişimi tamamladı.

E-medya ve kitle iletişimi için çevrimiçi sistem gibi çağdaş tanıtım yöntemlerinin çoğunun uygulanması, en yüksek sayıda müşteri ve izleyicinin grafiğini çizmek ve kolaylaştırmak için temel niteliklerimizden biridir.

Emlak

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kuruyoruz; Varlıkları satmak için çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla bir varlık ve gelir ağı geliştiriyoruz.

Gayrimenkul geliştirme konusundaki büyük korku varlığı satamaz çünkü sabit müşteri hacmi yoktur ya da kaliteli değildir. Tüm gayrimenkul satış sürecini optimize etmek için pazarlama ve iş stratejileri üzerinde çalışan bir pazarlama ajansı yaptık.

Sahip olduğumuz bilgileri uygulayarak birçok gayrimenkul konut şirketlerinde başarılı bir şekilde çalıştık. emlak, satış, pazarlama ve iletişim İnşa edilecek alanın incelenmesi ve analizinden pazarlama öncesi, satış ve satış sonrasına kadar satış oranını iyileştirmemizi sağlayan kampanyaları ve stratejileri optimize etmek için sektörler.

Üzerinde çalıştığımız konut toplulukları Blue World City, Capital Smart City, University Town, ICHS, Park View City Islamabad, Lahore Smart City, DHA Multan, DHA Peshawar'dır.

Mavi Dünya Şehri İslamabad

Blue World City Islamabad, Chakri yolu üzerinde, Rawalpindi Çevre Yolu inşaatının yakınında bulunan en yeni konut girişimidir. Bu konut girişimi, Blue Group of Companies (BGC) tarafından geliştirilmiştir. Shan. Jian Municipal Engineering, Çin, resmi danışmanlarının ortağıdır.

BWC konut planı, ikiz şehirlerdeki en uygun fiyatlı ve uygun konut toplumudur. Kolay bir taksit planıyla sınırlı bir bütçeyle fırsatları araştıran gayrimenkul yatırımcıları ve halkı arasında oldukça ünlü bir konut topluluğu olmalı.

Capital Smart City

CSC, toplumu büyüleyici, ülkedeki sınıfının en iyisi özel konut toplumunu barındırıyor. Pakistan'daki ilk Akıllı Şehir ve Asya'da dördüncü. Mükemmel tesisleri nedeniyle Pakistan'da çok iyi bilinen konaklama girişimlerinden biri haline geliyor.

Yeniye yakın konumdadır İslamabad Uluslararası Havaalanı, Lahor İslamabad Otoyolu (M-2), İslamabad.

RDA, Capital Smart City Islamabad'ı yasal bir dernek olarak onayladı ve bölgedeki en meşru konaklama girişimlerinden biri olduğunu doğruladı. CSC Islamabad, RDA'dan ve diğer ilgili makamlardan yasal NOC ve planlama izni almıştır. Şimdi arazinin daha da genişletilmesi için başvuruyorlar.

Lahor Akıllı Şehir

Lahore Akıllı Şehir, Pakistan'daki ikinci Akıllı Şehir ve Asya'da beşinci olarak bilinir. Girişim, lider ve yurt dışı meydanında basit bir porsiyon planında 5, 10 ve 20 Marla özel arsası sunuyor. Kala Shah Kaku ve Lahor borsasına yakın Lahor kenarı üzerinde yer alan bu konaklama girişimi, Lahor'daki özel konaklama girişimlerinin özünü değiştirecek.

Şu anda, Lahore Akıllı şehri lansman öncesi aşamasındadır. Lahor bir metropol şehridir ve aynı zamanda iş, finans ve kültürel faaliyetlerin de kalbidir. Başkent akıllı şehir Lahor'un Pakistan'ın Pencap bölgesinde büyük bir başarı olacağı kesin.

Capital Smart City Lahor'un yayınladığı bilgiye göre, Lahor baypasına yakın yaklaşık 20.000 kanals arazi satın aldı. Yasal NOC, bir ay içinde Lahor kalkınma yetkilileri LDA tarafından verilecek.

Emlak Geliştirme

Üniversite kasabası

University Town, çevresel faktörleri, mükemmel ortak manzaraları ve genel halkın harikasına katkıda bulunan İslamabad şehrine çarpıcı bir bakış açısı ile bir sanat eseridir.

Bu konaklama yeri olan Park View City'nin keyifli manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz; bir CDA onaylı, İslamabad'ın IV. Bölgesinde Bahria Enclave'in yanında düzenlenen konaklama girişimi, büyüleyici perspektiflere sahip bir başka dikkat çekici konaklama yeri; ancak, bu toplumlarda teklif edilen maliyetler herkesin gözünde değil, oldukça sağlam olabilir.

University Town, yerli bir habitat ve cömert yeşil alanların ortasında yaşamaya açık bir yaşamın maliyetini yönetme seçeneğine sahip olmayı herkesin işine uygun hale getiriyor. Bir aile yetiştirmek ve sağlıklı bir ortam sağlamak için mükemmel bir yerdir.

ICHS

Bazı örnekler vermek gerekirse, birçok önemli konut girişimi başkentte bulunmaktadır, örneğin Eighteen Islamabad, Taj Residencia ve Park View City. Yine de, bu konaklama girişimlerinin hiçbiri sınırlı bir mali planı olan veya geçim kaynağı düşük olan kişilerin gereksinimlerini karşılamaz.

Bu sorunu çözmek için ICHS Kasabası İslamabad tabağa çıktı ve genel halktan daha az özel kişilere çok ılımlı evler verdi. Islamabad Cooperative Housing Society (ICHS Town), Islamabad Co-operative Housing Scheme tarafından uygun fiyatlı, düşük maaşlı bir konaklama girişimidir.

İslamabad ve Rawalpindi civarında çalışan yerleşim planlarından biridir. Yaşama açık olmanın gerekleriyle sakinlerini meşgul eder.

Park View City Islamabad

CDA Onaylı konut topluluğu; Park View City, İslamabad'ın 4. Bölgesi'nde bulunan Vision Group şirketler grubu tarafından yapılan harika bir konut girişimidir. Ev toplumu, otoyoldan topluma doğrudan erişime izin veren 400 fit genişliğinde Ana Bulvara sahiptir. Ayrıca, Kurri Yolu ve Banigala üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bu ev girişimi, panoramik manzaralar ve lüks olanaklar nedeniyle yatırımcılar arasında bir favori. Aile dostu bir mahallede ikamet etmek isteyen aileler için mükemmel bir yer ve fütüristik Görüş ve güzel manzaralara sahip güvenli bir konum sağlaması amaçlanmıştır.

DHA Peşaver.

Savunma konut otoritesi, Pakistan'daki en başarılı konut adıdır. Çeşitli büyük şehirlerde birçok konut projesi var. Gujranwala, Bahawalpur, Multan ve Peshawar'daki DHA Dernekleri gibi diğer küçük ama ticari şehirlerde yeni bir proje başlatıyorlar.

DHA Peşaver, Khyber Pakhtunkhwa eyaletindeki tek modern iş olduğu için bireylerin kalbindeki güçlü yerini bıraktı. Pencap'tan 4 DHA Derneği bulacaksınız; ancak, Khyber Pakhtunkhwa'nın DHA Peşaver adlı sadece 1 topluluğu var. İşte KPK'nın sadece 1 DHA girişiminde bulunduğu uç nokta.

DHA Peşaver 17000 dönümlük araziye yayılmıştır. Şimdi, bu çaba insanların hayatını daha basit hale getirdi. Kendi şehirlerine yakın güvenli bir toplumda rahatça yaşayabilirler.

DHA Multan

DHA Multan, Pakistan'daki DHA ev dernekleri serisinin en son üyesi. Diğer DHA işlerinde olduğu gibi, DHA Multan, sakinleri için rahatlık ve lüksü ve güven ve güvenliği ile övünür. Dernek şu anda yatırımcılara birinci sınıf konforlarla bir dizi konut ve iş seçeneği sunuyor.

Multan, ülkenin büyük ve gösterişli şehrinden gelmiyor ama güzel bir şekilde gelişti. DHA Multan, Multan ve güney Pencap halkı için çağdaş, cömert ve güvenli yegane toplum olarak kabul edilir.

DHA Multan, Multan sakinlerine ve yeşil ve ferah çevreye, çağdaş ve son teknoloji konutlara, kendi halkına eğlence, güvenli ve sağlam bir çevre, lüks ve temel konforlara birçok konut ve endüstriyel seçenek sunacak.

Sonuç olarak Multan'da yaşayan insanlar için model kültür haline gelecektir.

Bu büyüleyici şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitesini ziyaret edin. SkyMarketing İslamabad veya sağlanan bilgilerle iletişime geçin. Müşterilerimize yardımcı olmak için 7/24 buradayız.

Gönderi Görüntülemeleri: 23