Evinizi Satmak İçin 6 Neden Bir Ev Satın Alıyoruz Şirketine
Ekim 27, 2020

Evinizi Satmak İçin 6 Neden Bir Ev Satın Alıyoruz Şirketine

ile admin

Evinizi Satmak İçin İpuçları

Evinizi satmak sıkıcı bir süreç olabilir. Artıkları tamir etmekten, evinizi satın alacak kişi ve ajansları bulmaya kadar iyice temizlemeye kadar, baş ağrısına yol açacaktır. Peki bu konuda ne yapabilirsiniz?

We Buy Houses Company ile iletişime geçin. Phoenix'te ev satın alan Arizona merkezli bir BBB onaylı konut şirketidir. İşte evinizi satmanız için altı neden Arizona Evleri Satın Alıyoruz:

  1. Gizli Ücret veya Dolandırıcılık Yok:

Gizli Ücret veya Dolandırıcılık Yok

We Buy Houses Company, Arizona'da ev satın alan BBB onaylı bir şirkettir. Akreditasyon ile diğer şirketlerin aksine herhangi bir dolandırıcılık konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tatbikat basittir; evinizi onlara hiçbir gizli ücret veya baş ağrısı olmadan nakit olarak satarsınız.

  1. Geri Çekilme İşlemi Yok:

Geri Çekilme İşlemi Yok

Evinizi satmak sadece zaman alıcı ve yorucu olmakla kalmaz, bazen stresli ve cesaret kırıcı olabilir. Ve bu açıktır çünkü ev satmak zor bir iştir. Ancak We Buy Houses Company ile hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Onlarla temasa geçersiniz ve evinizi zaten nakit olarak satarsınız.

  1. Olduğu Gibi Durum:

Olduğu Gibi Durum

We Buy Homes Company olduğu gibi çalıştığı için bu sizin en büyük avantajınızdır. Basit bir ev satış rehberi. Bu, satış yapmadan önce evinizi temizlemek için eski mobilyaları tamir etmeniz gerekmediği anlamına gelir. Hepsini sizin için yapacağız. Onlara evinizi olduğu gibi satabilirsiniz ve size tüm pazardaki en adil fiyatı ödeyeceklerdir.

  1. Emlakçı Komisyon Ücreti Yok:

Emlakçı Komisyon Ücreti Yok

Kim para biriktirmek istemez, değil mi? We Buy Houses Company ile komisyon veya emlakçı ücreti ödemenize gerek yok. Ve bu senin için en iyisi. Emlakçı ücreti olmadan ev satmak bir hayalin gerçekleşmesidir.

  1. Kolay İşlem:

Kolay İşlem

Evinizi satmanın 100 adımlık bir süreç olduğunu hayal edebilirsiniz. Bize inanın; değil. We Buy Houses Company ile, onlarla iletişime geçme, teklifinizi alma ve ödeme alma gibi 3 adımlı bir süreçtir. Büyülü, değil mi?

  1. Arada Emlakçı Yok:

Arada Emlakçı Yok

İhtiyacın olan kısım bu. Emlakçılar için para harcamak, herhangi bir ev sahibi ve satıcının istediği son şeydir. Ve bu nedenle, doğru yerdesiniz çünkü We Buy Houses Company, emlakçılar değil, evinizi en uygun fiyata alacak olan saf yatırımcılardır.

Şimdi, kendinizi stressiz tutun çünkü Phoenix, Arizona'da ve çevresinde baş ağrısız evler satın alan bir şirketiniz var. Onlarla şunları yapabilirsiniz: evlerini hızlı sat hiçbir gizli maliyet olmadan ekstra nakit ile.

Gönderi Görüntülemeleri: 15