My Decorative
Ekim 27, 2020

Ucuza Evinize Değer Katacak En İyi Yükseltmeler

ile admin

Ev Tadilat

Çeşitli yükseltmeler evinize değer katabilir. Ne kadar çok şeyi yükseltirseniz, evinizin değeri o kadar yüksek olur, bu nedenle doğru yükseltmeleri seçtiğinizden emin olmanız önemlidir. Gelecekte evinizi satmayı planlıyorsanız, bu özellikle önemlidir.

Kullanabileceğiniz tüm farklı yükseltme türleriyle, hangi yükseltmeleri yapmanız gerektiğine ve hangilerinin daha sonra isteyebileceğiniz ekstralar olduğuna karar vermek çok zor olabilir. Başlamanıza yardımcı olmak için aşağıdaki yükseltmeleri planlamaya başlayabilirsiniz:

  1. Yeni Windows

Yeni Windows

Yeni pencereler takmak, evinizin değerini artırmaya yardımcı olacaktır çünkü bunlar mülkünüzün estetiğini artıracak ve içinde yaşayan insanların konforunu artıracak iyi bir yatırımdır. Evinizi toptancılara satmayı planlıyorsanız, örneğin Halo Homebuyers, kesinlikle önce bu ev geliştirme projesini üstlenmelisiniz.

Daha yeni pencere modelleri, soğuk kış aylarında ısı kaybını azaltmak için yalıtılmıştır ve zamanla sızıntı yapmamaları ve çürümemeleri için yüksek yoğunluklu polietilen ile yapılmıştır. Bu tür bir yalıtım, eski inşaat pencerelerinden daha ucuzdur.

Isıtma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmanın yanı sıra, eviniz yeni pencereler takıldığında daha iyi görünecektir. Ahşap çerçeveli pencerelere göre temizlenmesi ve bakımı çok daha kolay olduğu için vinil pencereler takarak başlayabilirsiniz. Ayrıca odaya daha fazla ışık girmesine izin verirler.

  1. Yeni Çatı

Yeni Çatı

Yeni bir çatı, evinizin estetiğini iyileştirmeye yardımcı olacak ve ek enerji tasarrufu avantajı sağlayacaktır. Arduvazdan asfalt kiremitlere kadar birçok çatı türü mevcuttur, ancak yalıtımlı bir çatı da kurmayı düşünebilirsiniz. Bir çatıda kullanılan en yaygın yalıtım türü sert köpüktür. Düzgün kurulduğunda sert köpük, evinizi yazın daha sıcak, kışın daha serin tutabilir.

Daha yeni çatı modelleri aynı zamanda UV ışınlarının güneş ışığından engellenmesi gibi ek bir fayda sağlayarak tüm ev üyeleri için daha güvenli olmanızı sağlar.

  1. Deste Ekle

Deste Ekle

Doğru yükseltmeleri yapmak, evinizin değerini artırmanın ve daha çekici hale getirmenin harika bir yoludur. Evinizin değerini artırmanın yollarını arıyorsanız, yapabileceğiniz ilk yükseltmelerden biri, güverte. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı deste var ve bunların çoğu çok uygun. Mülkünüze kurulacak güverte türü hakkında hiçbir fikriniz yoksa, ahşaptan yapılmış bir güverte tercih edebilirsiniz. Güverteniz için ahşap kullandığınızda, evinize çok değer katacak ve kendinizi tarihin bir parçasına sahipmişsiniz gibi hissettirecek klasik bir görünüm yaratabileceksiniz.

  1. Oda Ekle

Fazladan oda

Evinize değer katacak bir diğer yükseltme, ekstra bir oda kurmaktır. Evinizi hızla satmak istiyorsanız, bu şimdiye kadar tercih edebileceğiniz en iyi yükseltmelerden biridir. Bu ekstra oda, işten biraz izin almak istiyorsanız hafta sonlarınızı ve hatta gecelerinizi bile geçirebileceğiniz güzel bir yer sağlayacaktır. Evinize bir oda eklediğinizde, genellikle yaklaşık 500 ABD dolarına mal olabilir, ancak odanın boyutuna ve yerleştirmek istediğiniz stile bağlı olarak odayı kendiniz yapmayı tercih ederseniz daha ucuza gelebilir.

  1. Yeni Bir Fırın Kurun

Yeni Fırın

Evinize değer katacak bir yükseltme, basitçe evinize yeni bir fırın kurmaktır. Bu sadece ileride evinizi sattığınızda kazanabileceğiniz paraya katkıda bulunmayacak, aynı zamanda soğuk hava başladığında yeni ev sahiplerine yeni bir ısıtma kaynağı da sağlayacaktır. Bugün piyasada bulunan çeşitli fırın türleri vardır, bu nedenle bütçenize uygun olanı seçtiğinizden emin olun. İdeal olarak, kredi başvurusunda bulunmanızı veya borç para almanızı gerektirecek bir fırına asla yatırım yapmamalısınız, çünkü bu yalnızca finansal stres yaratabilir.

Ev Yükseltmeleri Önemlidir

Home Yükseltme Projeleri

Evinize doğru yükseltmeleri yapmak, evinizin değerini artırmanın bir yoludur. Evinizi daha çekici göstermenin yanı sıra, bu yükseltmeler insanların yaşam kalitesini de artırabilir. Ev yükseltme projelerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve size mümkün olan en iyi sonuçları vermesini nasıl sağlayacağınızı planladığınızdan emin olun.

Gönderi Görüntülemeleri: 3