İtalyan Mermeri Evinizi En Şık Hale Getirecek
Ekim 28, 2020

İtalyan Mermeri Evinizi En Şık Hale Getirecek

ile admin

Eviniz İçin İtalyan Mermeri

İtalyan mermerinin tanıtıma ihtiyacı yoktur. Evinize klasik ve zarif bir görünüm kazandırır. Babür hanedanlığından bu yana büyük talep var. Daha sonraki Babürlerin çoğu saraylarını İtalyan mermerleri kullanarak inşa ettiler. O zamanlar insanlar onlardan habersizdi. Döşeme ve mutfak tezgahı için veya hatta banyoda kullanırsanız, eviniz yenisine dönüşecektir. Farklı doku, desen ve renklerde mevcuttur. Günümüzde birçok insan onu büyüleyici bir görünüm yaratmak için kullanıyor. İtalyan mermeriyle hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Hint hanelerinde yaygınlaştı ve bu nedenle Hint mermerlerinin ticareti düşmeye başladı. Herkes İtalyan mermeri almak için parasını yatırıyor. Biraz pahalı olsa da büyülü bir görünüm veriyor.

İtalyan mermerinin evinize tam anlamıyla yakışacak bazı özelliklerine göz atalım.

  1. Mutfağınızı Dekore Edin

Kadınlar mutfakta çok zaman geçiriyor. Bu yüzden şık ve zarif bir şey istiyorlar. Mutfağınıza eksiksiz bir görünüm verecekler. Dolap yapımında mermeri kullanmaya çalışın, ahşap ve plastik olanlardan kurtulun. Daha uzun süre dayanacaklar ve muhteşem bir görünüm verecekler. Ahşap dolaplar genellikle termitlerden etkilenir ve plastik olanlar da zarar görür. Ancak İtalyan mermerinde böyle şeylerin şansı yoktur. Zamanınızı mutfakta geçirmeyi seveceksiniz.

  1. Büyük Yemek Masası

Geniş bir aileniz varsa yemek masası yapımında İtalyan mermeri kullanın. Ahşap veya plastik masa ve sandalyelerin kullanıldığı günler geride kaldı. İtalyan mermer masa daha uzun süre dayanacak ve evinizin güzelliğini artıracaktır. Düzenlemek zahmetsizdir. Bu mermerler ile sandalyeleri de yapabilir, şekil ve boyutlarınızı özelleştirebilirsiniz.

  1. Banyoyu Süsleyin

Kimse kirli bir tuvalete girmeyi sevmez. İtalyan mermerleri banyonuza mükemmel bir görünüm kazandırmak için en iyisidir. Banyo zemininizi bu mermer ile inşa ederseniz temizlemeniz zahmetsiz olacaktır. Mermer beyazdır, bu yüzden günlük olarak ilgilenirseniz daha iyi olur. Misafirleriniz banyonuzu kullanırsa utanmanıza gerek yok. Tuvaletinizin dönüşümünü görmek için büyülenecekler.

  1. Oturma Odanızı Yaratın

Salon odanızla her zaman ilgilenirseniz yardımcı olur çünkü misafiriniz ilk olarak burayla karşılaşacak ve izlenimi geliştirecektir. Başkalarını etkilemek için salon odanızda büyüleyici bir görünüm yaratın. Kanlı bir İtalyan mermeri seçin ve yemek odanızı onunla dekore edin. Mermer kraliyet bir görünüm yaratacak. Üstelik mermerler de evinizi serin tutacak.

  1. Balkonunuzu Planlayın

Balkon, insanların vakit geçirdiği bir yerdir. İtalyan mermeri ile süslenmiş balkonu hayal edin ve bir fincan kahve veya çay eşliğinde ayakta durup bir gazete okuyorsunuz. Ne kadar büyüleyici, değil mi? Balkonunuza çarpıcı bir görünüm kazandırır. Veranda, evin dışında olduğu için çok kirlenen yerdir. Güverteyi İtalyan mermeri ile inşa ederseniz, temizlemeniz zahmetsiz olur. Bazı misafirler evinize gelirse, onları yemek odanıza veya yatak odanıza götürmek yerine balkona götürün. Balkonunuzu görünce eğlenecekler.

Sonuçlandır

İtalyan mermeri büyük talep görüyor. Daha önce sadece kraliyet aileleri kullanıyordu. Ancak günümüzde muazzam bir popülerlik kazandı. İnsanlar stili seviyor ve bu yüzden bunu karşılamaya hazırlar. Tüm evinizi bu mermeri kullanarak dekore ederseniz inanılmaz görünecektir. Gerçekten biraz maliyetli, ancak kraliyet hissi yaratmak istiyorsanız daha fazla yatırım yapmanız gerektiğini kabul etmelisiniz.

Gönderi Görüntülemeleri: 1