Tuvalet Masanızın Optimum Kullanımı Nasıl Kullanılır?
Ekim 28, 2020

Tuvalet Masanızın Optimum Kullanımı Nasıl Kullanılır?

ile admin

Neredeyse her hanımefendi tuvalet masasının aynası karşısında kendine hayran kalmayı sever. Tuvalet masası, hiç ihtiyacımız olmayan birçok gereksiz şeyi attığımız, ama o şeyler hala orada tutulduğumuz bir nesnedir. Burada, tuvalet masanızı benzersiz bir şekilde düzenleyebilmenizin yollarını açıklayacağız.

Bir Çekmece Alın

Bir Çekmece Alın

Tuvalet masanıza muhteşem bir görünüm kazandırmak için çekmeceler bulundurun. Klips, tarak ve diğer aksesuarlar gibi önemli şeylerinizi orada tutun. Lütfen küçük şeyleri tuvalet masasının üstüne koymayın; düşebilir. Bunun dışında gerekli belgelerinizi çekmecede tutabilir ve kilitleyebilirsiniz. Kimse bilmeyecek. Üstelik, sırf kimse göremiyor diye bu şeyleri organize etmeniz gerekmiyor.

Kozmetik Tutucular Kullanın

Kozmetik Tutucular Kullanın

Kozmetik tutucunuz varsa, o zaman iyidir; değilse, satın almalısınız. Süs tutucular rujunuzu, kajal kalemlerinizi, ojenizi vb. Tutmak için harikadır. Bu küçük şeyler birbirine karışmaz. Onları ayrı tutabilirsiniz. Her kozmetik için ayrı çantalar veya tutucular yapın. Tuvalet masanıza eşsiz bir görünüm kazandıracaktır.

Tuvalet Masasının Önünde Sadece Ulaşılabilen Şeyler Tutun

Tuvalet Masasının Önünde Sadece Ulaşılabilen Şeyler Tutun

Farklı aksesuar türlerine sahip olabilirsiniz, ancak bunların hepsini aynı anda kullanmıyorsunuz. Bu nedenle, yalnızca ihtiyacınız olan şeyleri masanın üstünde tutun. Örneğin bir nemlendirici, bir veya iki ruj, bir göz kalemi, kompakt pudra, parfüm vb. Bulundurun. Bu nedenle günlük kullanım için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Diğer kozmetik aksesuarlarını çekmecenin içinde tutun.

Mücevheri Gizleme

Doğal olarak, farklı çeşitlerde mücevherlere sahip olacaksınız. Bunlara sahipseniz, saklamayın. Herkesin görebilmesi için gösterin. Lütfen mücevherleriniz için bazı şeffaf kutular kullanın. Kolyelerinizi bir kutuda, küpelerinizi başka bir kutuda saklayın. Böyle devam edin. Mücevherlerinize göz kulak olabilirsiniz ve evinizi kim ziyaret ederse, mücevherlerinize de bakabilirler.

Düz Ayna Tutun

Düz Ayna Tutun

Hepimiz aynanın tuvalet masasının ana nesnesi olduğunu biliyoruz. Tüm odaya bakabileceğiniz büyük bir ayna tutun. Ayna, tüm vücudunuza bakabilmeniz için uzun olmalıdır. Örneğin, güzel bir elbise giyip aynanın önünde durdunuz, ancak sadece yüz ve boyun bölümünüzü görebiliyordunuz, ne kadar rahatsız edici olurdu, değil mi? Uzun ayna bu sorunu yaratmayacaktır. Bu nedenle, sade ve uzun aynayla tuvalet masanızın güzelliğini artırın.

Aynanın Üzerinde Işık Tutun

Aynanın Üzerinde Işık Tutun

Aynanın üzerinde loş bir ışık veya sıfır güçlü bir ışık tutmaya çalışın. Makyajını görebilirsin. Çoğu zaman makyajınızı karanlık ışıkta göremezsiniz. Ancak aynanın üzerindeki ışık, kıyafetinizi görmenize yardımcı olur.

Stili Karıştır ve Eşleştir

Stili Karıştır ve Eşleştir

Tuvalet masanızı karıştır ve eşleştir stiliyle dekore edin. Misafirinizin dikkatini çekecektir. Örneğin, tüm eşyalarınızı küçük miktarlarda tuvalet masasının üst kısmında tutabilirsiniz. Zarif bir görünüm verecektir. Üstelik gerekli tüm eşyalarınızı aynı anda bulmanıza da yardımcı olur. Birkaç ruj, biraz göz kalemi, parfüm, oje ve diğer şeyleri saklayabilirsiniz. Ayrıca bazı lüks parçalar da ekleyebilirsiniz.

Son sözler

Tuvalet masası yatak odamızdaki en önemli şeydir. Güzelliğinizi yüceltiyor, bu yüzden onunla ilgilenmelisiniz. Tuvalet masalarınıza özen gösterirseniz yatak odanıza güzellik katacaktır. Makalede verilen talimatları izleyin. Bunları takip etmeye çalışın, size fayda sağlanacaktır.

Gönderi Görüntülemeleri: 1