My Decorative
Ekim 30, 2020

Ipe Decking'in Daha İyi Olmasının Nedenleri

ile admin

IPE Zemin Kaplaması

On altı yıl önce, deneysel bir temelde, hangisinin gerçekten kazanan olduğunu bulabileceğimiz tüm tercih edilen sert ağaç parçalarını hizaladık. Güverteler bir süre sonra doğal iklim koşullarına maruz bırakıldı.

Sadece birkaç yıl sonra sonuçları belirleyebildik.

Şimdi, hangi sert ağaçların kullanıldığını açıklığa kavuşturmak için, işte tüm zemin kaplama tahtalarının listesi:

 1. California Redwood
 2. Kırmızı Sedir
 3. Hakiki Maun
 4. Sarı Çam
 5. Douglas Fir
 6. Ipe Decking

Ipe Decking'den Ne Beklemeli?

Fiberon Horizon IPE Güverte

Sonuçlara dalmadan önce, ipe zemin kaplaması hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

Bunun nedeni, sadece bu zemin kaplamasının faktörleri ve özelliklerinin sizi şaşırtmanız için yeterli olmasıdır. Senin gibi ipe zemin kaplaması hakkında daha fazla bilgi edinin, bunların sert ağaç dünyasında gerçekten standart olduğuna inanmaya hazır olacaksınız.

Ipe Decking'in olağanüstü bir yaşam beklentisine sahip olduğu biliniyor. Bunun nedeni sağlam ve son derece sağlam olmalarıdır. Hangi noktada parke arayacak olursanız olun, Ipe Decking, birbiriyle sert ağaçlarla zıtlık oluşturacak bir şeydir ve.

Nerede yaşarsanız yaşayın ve iklim koşulları nasıl olursa olsun, Ipe Decking çirkin yaz veya kış koşullarına karşı çıktığı bilinmektedir. Bu iklim koşullarına farklı zemin kaplaması sunulduğunda, normal olarak koşullarını iyileştirme ve paketlenme gibi değiştirirler. Ipe Decking ile değil.

Sağlamlığı nedeniyle zemin kaplamasının aşınması konusunda stres yapmanıza gerek yoktur. Tüm olağanüstü koşullarda sebat eder.

Belki de bu desteyi birçok kişinin ve trafiğin olduğu bir yere kurmayı düşünüyorsunuz. Şaşırtıcı sağlamlık ve ömür bu noktada yararlanmaya başlar. Güvertenin çizilmeye karşı güvenli olacağı ve koşulları taşıyacağı garanti edilebilir. Güverteniz oldukça uzun bir süre her yönden harika görünecek ve mükemmelliği sizi şaşırtacak.

Temel olarak, bu tür bir deste, seyahat endüstrisi noktalarında veya sosyal ortamlarda değerlidir.

Ortak koşullarda bırakırsanız, Ipe'nin karanlık olduğunu görebilirsiniz. Bu, sert ağacın doğasıyla pazarlık yapmasa da, genellikle atlatabilirsiniz. Görünen gri renk sizi rahatsız edip etmesin, sürekli olarak bir UV Koruyucu yağ tabakası uygulamalısınız.

Artık ipe zemin kaplaması hakkında daha fazla bilgi edinebildik., Tüm bu sert ağaçlara on altı yıl maruz kaldıktan sonra gördüklerimizi bir düşünelim:

Sonuçlar:

IPE Güverte

 1. California Redwood, solmanın olduğu gerçeğine göre farklıydı. Çatlaklar vardı. Redwood da çürümeye başlamıştı.
 2. Red Cedar zemin kaplaması da çok çatlamıştı. Bazı ciddi düzeyde çürüme de görüldü.
 3. Hakiki Maun kaplamıştı. Hacamat 3'e 16 inç'e kadar görülebiliyordu. Çatlama kolayca görülebiliyordu.
 4. Basınçla muamele edilen Sarı Çam çok çürümüştü ve bu durum tolere edilemezdi. Sarı Çam'da önemli bölünmeler vardı ve çatlaklar çok belirgindi.
 5. Douglas Fir, nemden çok etkilenmişti ve aynı zamanda çürümeye başlamıştı. Bu zemin kaplamasında da yarıklar ve çatlaklar vardı.
 6. Bununla birlikte, Ipe Decking güzelce oturmuştu ve neredeyse hiç hasar görmeden tüm hava koşullarını karşılamıştı. Döşemede görünür bir yarık veya çatlak yoktu. Sanki yeni kurulmuş gibiydi. Ipe Deck aşırı maruz kaldıktan sonra bile etkilenmedi.

Bu testin New England'da yapıldığına dikkat edilmelidir. Sonuçlar not edilmeden önce güverte on altı yıl boyunca dışarıda bırakıldı. Zemin kaplaması örneklerine uygulanan taban veya kaplama yoktu.

Yukarıda belirtilen koşullar, tüm zemin kaplaması normal iklim koşullarına maruz bırakıldıktan sonra görülmüştür.

Sonuç

Ipe Decking, inanılmaz kararlardan biridir. Üreticiler malları ihraç ederken kararlarında normunuzu korurlar. Ipe Decking, en yüksek kalibreli zemin kaplamasını sunar, oldukça uzun süre devam eder ve görünüm ve güzellik açısından mükemmeldir.

Evinizin üzerinde kafa yorup düşünmediğine bakılmaksızın, nihai sonuçlardan memnun kalacaksınız. Ipe Decking'in beraberinde taşıdığı mükemmellik rakipsiz olacaktır.

Ipe tamamen yönetilebilir. Parasal ve dünya avantajlı olmaya en yakın şeydir. Bu döşemeleri sağlamak için herhangi bir zehirli malzeme ve kaplama kullanmanıza gerek yoktur. Hızla solmazlar. 70 yıldan fazla bir süre devam edebilirler.

Mantıklıdırlar ve bozulmayı ve normal çürümeyi kapsayan her türlü normal tehlikeye katlanabilirler. Ipe yakın zamanda çürümez. Ek olarak, Ipe, böceklere ve termitlere karşı dayanıklı bir özelliktir. Ve muhalefeti tartıştığımızı akılda tutarak, bunlar ayrıca aleve dayanıklıdır.

Ipe Decking'e ihtiyacınız olan ve bir keman veya beden olarak nerede oturmanız tamamen sizin kararınız. Bununla birlikte, dış mekan için Ipe'yi arama şansınız varsa, bu sizin için bir veya daha fazla noktadır.

Ipe Deckings, tüm dış geliştirmeler ve zemin kaplaması için gerçekten makul. Ipe'yi korkuluklarda ve düşünebileceğiniz farklı noktalarda da kullanabilirsiniz.

Nerede yaşarsanız yaşayın ve iklim koşulları ne olursa olsun, Ipe Decking'in aşırı yaz veya kış koşullarına karşı çıktığı bilinmektedir. Bu iklim koşullarına farklı zemin kaplaması sunulduğunda, normal olarak koşullarını iyileştirme ve paketlenme gibi değiştirirler. Ipe Decking ile değil

Ipe Deckings'in ne kadar güzel göründüğünü görünce hipnotize olacaksınız. Gölgelendirme, daha açıktan daha puslu toprak tonlarına geçer. Bu, bu sert ağacın gölgesini seçmenize izin vererek ortamınızı ve bölgenizi tamamlar.

Gönderi Görüntülemeleri: 1