My Decorative
Kasım 20, 2020

Ev Yatırımcıları İle Ev Satmak İçin Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

ile admin

Ana Sayfa Yatırımcılar

Pek çok insan evlerini satarken bir emlakçı kiralamak istemez – bir emlakçı kiralamak, evinizi satmak için onlara bir yüzde ödemeniz gerektiği anlamına gelebilir ve o zamandan beri elleriniz bağlıymış gibi hissetmenize neden olabilir. kararların çoğunu alma gücüne sahip olmayacaksın. Bir emlakçı tutmanın yanı sıra, evinizi satmanın birkaç yolu daha vardır. Idaho'da evinizi satmanın en popüler yollarından biri evinizi Boise ev yatırımcıları. Birçok kişi aslında daha geleneksel yöntemlere göre ev yatırımcılarına satış yapmayı tercih ediyor. Bugün bazı nedenleri daha fazla gözden geçireceğiz ve daha fazla insan evlerini bu şekilde satmaya başlıyor:

  1. Onarımlardan Kaçının

Çoğu insan, onarım yaparak evlerine ek para yatırmak zorunda kalmadıkları için evlerini ev yatırımcılarına satmayı tercih ediyor. Çoğu ev yatırımcısı, evinizin şekli veya durumu ile ilgilenmez. Eviniz onarım gerektiriyorsa veya biraz TLC'ye ihtiyaç duyuyorsa, umursamazlar ve ne olursa olsun size bir teklifte bulunurlar. Bu seçenek, evini satmak ve evinden olduğu gibi kurtulmak isteyenler için harika bir seçenek.

  1. Evini Hızlı Sat

İnsanların evlerini ev yatırımcılarına satmayı sevmelerinin bir başka nedeni de bunun genellikle hızlı bir süreç olmasıdır. Evinizi kendi başınıza sattığınızda veya bir emlakçı kiraladığınızda, doğru satıcıyı bulmak için genellikle aylar beklemeniz gerekir. Doğru satıcıyı bulduktan sonra bile, anlaşmayı kapatmak ve para almak için beklemeniz gerekecek. Bu süreç genellikle üç aydan fazla sürer. Bazı insanlar evlerini hızla satmak isterler, bu yüzden ev yatırımcılarına satış yaparlar.

Ev yatırımcıları genellikle 24 saat içinde eviniz için size bir teklifte bulunabilirler. Teklifi kabul ettiğinizde, kapanış süreci hızlıdır ve paranızı günler içinde alabilirsiniz – ya da nakit ödeme alacak kadar şanslı bile olabilirsiniz. Evinizi bir yatırımcıya satma süreci, evinizin parasını aldığınızda onlarla ilk temasa geçtiğiniz andan itibaren iki gün kadar kısa sürebilir.

  1. Tüm Kârınızı Kendinize Saklayın

Emlakçıların bir ev satarken yardımcı olduğu bilinmektedir. Genellikle güvenilirdirler ve evinizi satma sürecini hızlı ve kolay hale getiren birçok kaynağa sahiptirler. Emlakçılar, evinizi satmak söz konusu olduğunda zor işlerin çoğunu da yaparlar ve tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp bir alıcının gelmesini beklemek.

Bu kulağa harika gelse de, emlakçılar genellikle yaptıkları işin komisyonları olarak evinizi sattıklarınızın bir yüzdesini alırlar. Bu adil bir ticaret gibi görünüyor, ancak bunu yaparak on binlerce dolar kaybediyorsunuz. Bu yüzden birçok insan evlerini kendi başlarına satmak. Evinizi bu şekilde satmak, tüm paranızı kendinize saklamanıza izin verir, ancak yine de çok fazla çalışma gerektiren karmaşık bir iştir. Tüm işi yapmak istemiyorsanız, evinizi bir yatırımcıya satabilirsiniz. Bu yatırımcılar size iyi bir teklif verecek ve bir acenteye komisyon ödemek zorunda kalmadan tüm paranızı kendinize saklayabileceksiniz.

  1. Komplikasyonlardan Kaçının

Evinizi geleneksel yoldan satmak, potansiyel komplikasyonlar nedeniyle bir yıl kadar sürebilir. Sonuçta, iyi bir alıcı bulmak, başarılı bir satış yapmanın ilk adımıdır. İlgilenen bir alıcı bulduğunuzda, yine de çok sayıda evrak işi yapmanız gerekecek ve alıcınızın büyük miktarda satın almak için bir kredi başvurusu yapması gerekecektir. İşlerin biraz karmaşıklaşabileceği yer burasıdır.

Alıcınız krediyi alırsa, paranızı alırsınız ve tüm belgeler imzalandıktan sonra kapatma işlemi sona erer. Ancak, herkes bu şanslı alır. Alıcınız yalnızca kısmi bir kredi için onaylanabilir. Böyle bir durumda alıcı, maliyeti düşürmek ve satın alma için gereken paranın geri kalanını almanın başka yollarını bulmak için sizinle pazarlık yapmayı deneyebilir. Alıcınız evin parasını bulamazsa, anlaşma sona erer ve süreci yeniden başlatmanız gerekir. Evinizi bir gayrimenkul yatırımcısına satarak tüm bunlardan kaçınıyorsunuz çünkü çoğu yatırımcı evinizi satın almak için gereken paraya zaten sahip.

Gayrimenkul Yatırımcısı

Sonuç

Birçok kişi, evinizi bir gayrimenkul yatırımcısına satmanın ne kadar kolay olduğunun farkında değil. Evinizi bu şekilde satmanın birçok yararı vardır, ancak en iyilerinden biri kesinlikle sürecin hızlı olması ve hızlı bir şekilde ödeme almanızdır. Evinizi bu şekilde satmanın başka birçok faydası vardır. Bir emlak yatırımcısıyla iletişime geçtiğinizden ve eviniz için neler sunabileceklerini görün.

Gönderi Görüntülemeleri: 1