My Decorative
Kasım 20, 2020

Su Filtrasyon Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken En Önemli 10 Şey

ile admin

G3 Reverse Osmosis Su Filtrasyon Sistemi

Temiz ve saf içme suyuna erişim temel haklarımızdan biridir. Özellikle bu salgın sırasında, bu gerekli olduğunda, bir su filtreleme sistemine yatırım yapmak doğru görünüyor. Waterdrop Filtrasyon ekibi bu ihtiyacı anlıyor ve bu nedenle, sizin ve ailenizin refahı için gerçekten en iyi olan filtreleme sistemlerini tercih edebileceğinizi umuyorduk. Sağlığınıza ve güvenliğinize öncelik vererek, her zaman olduğu gibi, en yeni yenilikleri ortaya çıkardık. G3 ters osmoz su filtrasyon sistemi sürahi. Su filtreleme sistemlerini bilmiyorsanız, yüksek kaliteli bir su filtreleme sistemine yatırım yapmak istiyorsanız, onlarla tanışmak iyi bir fikir olabilir. Bir su filtreleme sistemi seçmeden önce bilmeniz gereken en önemli 10 nokta şunlardır:

  1. NSF Standartları

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) ve Ulusal Bilim Vakfı (NSF) tarafından belirlenen kontaminasyon standartları, iyi bir filtreleme sistemi seçiminde belirleyici olabilir. Filtreleme sisteminizde NSF 372 standardını fark ederseniz, Waterdrop Reverse Osmosis Su Filtrasyon Sistemi% 30 indirim Bu Tatil Sezonunda bu standart, ürünün güvenli ve temiz içme suyu için izin verilen kurşun içeriğine uymasını gerektirir. Şüphelerinizi doğrulamak için, şuraya bir göz atabilirsiniz: Waterdrop Reverse Osmosis Su Filtrasyon Sistemi% 30 indirim buraya https://amzn.to/2KaXWpC Bu Siber Pazartesi anlaşmasından yararlanarak eve saf ve temiz içme suyu armağanını hemen şimdi götürebilirsiniz.

  1. Neden Su Filtreleri?

Normal musluk suyu veya herhangi bir dış kaynaktan gelen su, size zarar verebilecek uzun bir kirletici madde listesi içerir. Belediye su kaynağı, tarımsal böcek ilaçları ve gübrelerden, araba emisyonlarından, ilaç şirketlerinden salınan kimyasallardan, alev geciktiricilerden, şehir akış kimyasallarından ve diğer birçok atık üründen gelen zararlı kimyasallarla kirlenme riski taşıdığından tüketim için güvenli olmayabilir. bu sevdiklerimize ve bize zarar verebilir. Suyun kirlenmesini önlemek elimizde olmasa da, güvenli içme suyu alacak kadar bireysel olarak arıtılması hala elimizde.

  1. Çevre açısından daha güvenli

Şimdi nasıl olduğunu düşünüyor olmalısın? Her şeyden önce, filtrasyon sistemleri çevrenin refahına uygun malzemelerle inşa edilir. İçme suyu için kullanabileceğiniz şişelenmiş su, havaya zararlı kirleticiler bırakan düşük kaliteli plastik ile çevreyi kirletmektedir. Şişelenmiş su ile karşılaştırıldığında, filtrelenmiş su milyonlarca kez daha güvenlidir. Şimdi ne seçerdin? Çevreye zarar verebilecek kolay bir seçenek mi yoksa çok daha iyi bir seçenek çevre için iyi mi? Karar tamamen size ait olsa da, pratikte ikinci seçenek çok daha mantıklı, sizce de öyle değil mi? Peki yaparım.

  1. Klor Gibi Ağır Metalleri ve Kimyasalları Kaldırır

Bir dış kaynaktan temin edilebilen su genellikle klorlu olduğundan, birçok filtre kloru sudan etkili bir şekilde çıkarabilir ve arındırabilir. Filtrelerin filtreleme sistemlerinden bazıları, fabrikalardan ve diğer endüstrilerden çıkan arsenik, cıva, florür ve diğer kirleticiler gibi ağır metalleri ortadan kaldırmayı da mümkün kılabilir. Aslında bizim Lavabo Altı Su Filtresi Sistemi% 20 indirimli bahsedilen bu safsızlıkları gideren etkileyici beş aşamalı bir filtreleme sisteminden oluşur. Rahatlığınız için, günlük temiz su için herhangi bir odanızdaki push-to-connect armatürleri ile herhangi bir soğuk su kaynağına oldukça kolay bir şekilde bağlanabilir. Yüksek oranda indirimli fiyatla, Lavabo Altı Su Filtresi Sistemi% 20 indirimli bu Tatil Sezonunda harika olabilir! Bu filtre hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın https://amzn.to/38NcyWC.

  1. Beklenmedik Afetler Durumunda Etkili

Flint, Michigan'daki su felaketinin nasıl kontrolden çıktığını herkes bilirken, böyle bir felaketin ardından hazırlıklı olmalıyız. Evinizde filtreleme sistemi varsa, bu konuda herhangi bir filtreleme sistemi varsa böyle bir felaket olsa bile güvende olursunuz. Böyle bir durumda güçlü bir filtreleme sistemi sizi ve ailenizi güvende ve emniyette tutabilir. Artık temiz su için kamusal su kaynağına bağımlı olmanıza gerek yok.

  1. Tortu Giderme

Güçlü bir filtreleme sistemi, tortu filtreleri yardımıyla küçük ve büyük tortuları giderebilir. Sudaki asılı parçacıklar, döküntüler ve toz parçacıkları, doğal su ve kokunun tadını değiştirerek onu güvensiz ve çamurlu hale getirir. İyi bir filtreleme sistemi ile sadece daha iyi tat ve kokuya sahip değil, bozulmamış su elde edebilirsiniz. Şimdi, kim ailesine bunu inkar etmek ister?

  1. Uygun Maliyetli Seçenek

Bir filtreleme sistemi satın almanın faydalı olmasının bir başka nedeni, bakım maliyetinin daha düşük olmasıdır. Şu anda su ihtiyaçlarınız için şişelenmiş su satın alırsanız, evinizdeki herhangi bir filtreleme sistemi uzun vadede çok tasarruf sağlayabilir. Şişelenmiş suyun tekrar tekrar satın alınması gerekirken, yılda yalnızca bir kez filtre takılması gerekir, bu da toplam içme suyu maliyetini düşürür. Ayrıca, etkili bir filtreleme sistemi ağır metalleri ve diğer kimyasalları giderebildiği için sıhhi tesisat sisteminizi boğmaz ve sık sık sıhhi tesisat onarım faturalarından tasarruf sağlar. Uygun maliyetli ancak verimli bir su filtresi, bizim Tombul 10 Fincan Su Filtresi Sürahi% 15 indirimli buraya https://amzn.to/3kEyCF5 Siber Pazartesi günü sizin için en iyi fırsat olabilir!

  1. Riskli Arıtılmış Plastik Su Şişeleri

Teoride, şişelenmiş su güvenli ve yönetimi kolay görünse de, hiç de güvenli değildir. Gerçekte, belediye musluk suyu bile çok daha güvenlidir! FDA'nın şişelenmiş su üreticileri üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını bilmelisiniz. Bu yüzden sevdiklerinizin hayatını riske atmak iyi bir fikir değildir, özellikle içtiğiniz su FDA standartlarına göre düzenlenmemişse.

  1. On Numara Seçenek

Su filtreleme sistemleri için o kadar çok seçenek var ki, eviniz ve aileniz için mükemmel uyumu aramaktan asla vazgeçmeyeceksiniz. İyi bir su filtreleme sistemi seçmek, çoğunlukla karşı karşıya olduğunuz su kaynağının türüne bağlıdır. Arıtmak istediğiniz belediye musluk suyu ise, aşağıdaki gibi bir filtre Lavabo Altı Su Filtresi Sistemi% 20 indirimli bu su kaynağı için uygun olabilir.

  1. Daha Fazla Sabun Kullanmaya Gerek Yok

Merak ediyorsanız kaç tane filtre sert suyu yumuşatma özelliğine sahiptir. Evet!! Bulunduğunuz bölgedeki su, kıyafetleri ve eşyaları temizlemek için etkisiz hale getirecek kadar yüksek mineral içeriğine sahipse, gerekenden daha fazla sabun kullanma eğilimindesinizdir. Bunun yerine, gelişmiş bir filtreleme sistemi kullanmak işinizi kolaylaştırabilir ve aksi takdirde kullanabileceğiniz ekstra sabun kalıbından tasarruf sağlayabilir.

Artık iyi bir filtreleme sistemine yatırım yapmanın neden iyi bir şey olduğunu bildiğinize göre, neden bekleyesiniz? Uygun fiyata mükemmel bir teklif almanızı sağlayacak Cyber ​​Monday anlaşmalarıyla çoğunluğa katılın!

Gönderi Görüntülemeleri: 2