Sundurma Korsanlarının Önlenmesi | Süslemem
Kasım 20, 2020

Sundurma Korsanlarının Önlenmesi | Süslemem

ile admin

Sundurma Korsanlarını Önleme Bilgi Grafiği

Tarafından oluşturulan rehber Göz Trax

Perakende terapisi moralinizi yükseltebilir. Bir çevrimiçi alışveriş savurganından teslimatlara eve gelmek bir doğum günü gibi hissedebilir. Ancak, kuryeye göz kulak olan tek kişi siz olmayabilirsiniz.

Çevrimiçi alışveriş ülke genelinde ilgi gördükçe ortaya çıkan sorunlar, satın alma işlemlerinizin başarılı bir şekilde teslim edilmesini engelleyebilir. Sundurma korsanları, değerli bir eşya alma umuduyla sundurmalardan ve kapı eşiklerinden paketler çalan hırsızlardır. Bir çalışmada, yetişkinlerin 24 yaklaşık% çevrimiçi sipariş verirken ek önlemler almaya teşebbüs beri kendilerini bir sundurma korsan kurbanı ve bu kurbanları,% 64, sahip bildirdi.

Ön verandanız veya kapınızın eşiğinde, evde olmadığınız zamanlarda bu hırsızlar için genellikle risk altındadır. Teslimatlar için güvenli bir alan olmadan, hırsızlığa karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bir güvenlik sistemi paketin teslimat adresi değiştirmek veya satın almak için sakıncalı olsa da, güvenlik faydaları hırsızlık daha size yardımcı olabilir. Örneğin, bir video güvenlik sistemi yalnızca bir paketin ne zaman geldiğine dair görsel bir onay sunmakla kalmaz, aynı zamanda size rahatlık sağlayabilir ve bir polis raporu vermeniz gerektiğinde kanıt olarak kullanılabilir.

Sundurma korsanları bildirimden kaçınmak için yüksek sevkiyat aktivitesi olan mahalleleri keşfetme eğilimindedir. Online alışveriş engin miktarı ile, birçok paket soygun birçok teslimatlar kolaylıkla değiştirilebilir öğe içeren öncelikle çünkü bildirilmiyor. Eğer sundurma korsanlık kurbanı iseniz, öğenin satıcıyla irtibata bir rapor, ve paketler için yeni güvenlik tedbirleri önerilir.

Çevrimiçi alışveriş ürünlerindeki artışla birlikte, birçok hırsız, öğeleri çalmanın kolay bir yolunu keşfetti. Daha fazla bilgi ile ilgileniyorsanız, sundurma korsanlarını önlemek için ek ipuçlarıyla ilgili bilgi grafiğine göz atmayı unutmayın.

Gönderi Görüntülemeleri: 16